הטרנד הלוהט של הרגע: כך תיצרו לעצמכם נמשים. צילום: adobestock

הטרנד הלוהט של הרגע: כך תיצרו לעצמכם נמשים

טרנד הביוטי הרותח של התקופה הוא הנמשים. מי שהתברכה בהם מדגישה אותם ומי שלא, עושה הכל כדי להשיג אותם. הנה מדריכי האיפור שילמדו אותם לצייר נמשים סופר יפים ואופנתיים

במשך שנים נהגו להסתיר אותם באיפור כבד, אך לא עוד. כעת כבר אפשר להכריז בפה מלא כי טרנד הביוטי הגדול של 2019 הם נמשים. הנמשים הפכו לכה פופלארים בתקופה האחרונה שכן ברשתות החברתיות ישנם שלל טרנדים שמציעים את אפקט הנמשים המתבקש, לטובת מי שלא התברכה בהם. את הרשת מציפים איך לא, שלל מדריכי איפור שמלמדים כיצד להשיג את מראה הנמשים הטרנדי. כך תעשו זאת.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

המאפרת והיוטיוברית הישראלית יאנה פרוביז הייתה מהראשונות לזהות את טרנד הנמשים עוד לפני כשנתיים, ופרסמה סרטון בו היא מלמדת כיצד להשיג את המראה ה'ללא איפור' בתוספת הנמשים שנפוץ במיוחד באינסטגרם.

 

גם אושיית הביוטי מאיה רפאל פרסמה סרטון בו היא מציגה לא פחות משלוש דרכים בהן אפשר להתאפר וליצור את מראה הנמשים המבוקש, כך שכל מה שנותר לעשות הוא לצפות ולבחור את דרך שהכי מתאימה לכם לנמשים.

 

גם הביוטי בוי המוביל ברשת, ג'יימס צ'ארלס, יצר מדריך איפור מיוחד בו הוא מלמד כיצד ליצור נמשים מזוייפים, בסרטון שהפך במרוצת השנים לאחד הידועים בנושא.

 

היוטיוברית היילי בוי לא רק מלמדת בסרטון שהעלתה כיצד להתאפר וליצור נמשים מזוייפים, אלא היא גם מלמדת כיצד ליצור את מראה הסומק הכהה שניתן למצוא לעיתים קרובות בלוק איפור יחד עם הנמשים הטרנדיים.

 

 

תגובות