איזה יופי: מה חשבנו על הערכה הביתית להלבנת שיניים?. צילום: AdobeStock

איזה יופי: מה חשבנו על הערכה הביתית להלבנת שיניים?

מה חשבנו על המסקרה החדשה של לוריאל פריז? האם ערכת הלבת שיניים ביתית באמת עובדת ומה קשורים מים מסילריים לשיער? כל המוצרים שעשו לנו את השבוע לקצת יותר יפה

עוד בערוץ הסטייל של פרוגי:

שמפו ומרכך מסילריים - Dove

בשנה האחרונה המים המסילריים מקיפים אותי, כל חברה מחליטה להשיק מים כאלו משלה ואי אפשר לברוח מהם. האמת? אני לא אוהבת מים מסילריים. הם נחמדים, הם מסירים את איפור אבל רובם שמנוניים ומשאירים תחושה לא נעימה על עור הפנים. אז תבינו את החששות שלי כשגיליתי ש-Dove משיקה שמפו ומרכך עם מים מסילריים. אז אם גם אתם חושבים לעצמכם "מה הקשר מים מסילריים לשיער?", אגלה לכם שהמים המסילרים בשמפו ובמרכך למעשה עובדים כמו מסירי לכלוך. הם עוזרים לנקות את השיעור בלי לפגוע בלחות שלו. ואכן אחרי חפיפה אחת בלבד ניתן להרגיש שהשיער נעים מאוד למגע, רך ומבריק. ציון: 9/10.

© יחסי ציבור

ערכת הלבנת שיניים - Oral-B

לפני מספר חודשים השיקה אורל בי את משחת השיניים Oral-B 3D White Luxe שמיועדת להלבנה, אומנם אז המשחה לא סיפקה חיוך לבן והוליוודי, אבל כן סיפקה חיוך לבן יותר ונקי יותר. כעת, משיקים באורל בי ערכה להלבנת שיניים - Oral-B 3D White luxe, שכוללת את משחת השיניים ובנוסף מאיץ הלבנה שיוצר שכבת מגן מפני זיהומים ואבנית. גם כאן, לאחר מספר ימי שימוש, לא היו ניסים ונפלאות ולא קיבלתי חיוך לבן ובוהק - אותו אפשר כנראה להשיג רק אצל רופאי השיניים, אבל כן קיבלנו מראה נקי מכתמים, בריא יותר ולבן יותר. ציון: 8/10.

© באדיבות יחסי ציבור

מסקרת ארכיטקט - לוריאל פריז

לוריאל פריז משיקה את מסקרת לאש ארכיטקט שמבטיחה לפעול בארבעה מימדים הארכת ריסים, מעגל ריסים, הפרדה ועיצוב הריסים. מברשת המסקרה מלאה בסיבים ארוכים במיוחד, מה שבאמת מאוד מקל על המריחה. המסקרה עצמה הרגישה מעט כבדה על הריסים ולא היה כל כך פשוט להוריד אותה. המסקרה החדשה כן העניקה נפח ועיצוב יפה, אך לא בצורה שונה וקיצונית משאר המסקרות השונות והטובות שקיימות בשוק האיפור. ציון: 8/10.

© יחצ חול

 תגובות