איזה יופי: מסכת הבד שמלאה באהבה. צילום: adobestock

איזה יופי: מסכת הבד שמלאה באהבה

AHAVA של ים המלח משיקה מסכות בוץ מלאות מינרלים שעושות עור פנים מושלם ו-LABEL.M משיקים גם שמפו לשיער יבש וגם תמציות מרוכזות לטיפול עוצמתי. מה חשבנו על מוצרי הטיפוח של השבוע?

עוד בערוץ הסטייל של פרוגי:

Brunette Dry Shampoo

LABEL.M השיקו את השמפו היבש Brunette Dry Shampoo. השמפו החדש מכיל עמילן אורז להסרת שאריות שומן מעור הקרקפת. כמעט כמו כל שמפו יבש שניסיתי בשנים האחרונות, גם זה מותיר את השיער רענן, עוזר להסרת השומניות והלכלוך מהקרקפת. אבל, העלות שלו, 120 שקלים (ל-200 מ"ל), לא כל כך מצדיקה את המטרה. שמפו שכזה מיועד בעיקר לטיולים או לימים בהם אין לנו כח לחפוף ורוצים לרענן את השיער ובשוק קיימות תחלופות זולות יותר. ציון: 8/10. 

© יח"צ חו"ל

SNAPSHOT

עוד מוצר, או יותר נכון שירות, של LABEL.M הוא ה-SNAPSHOT, טיפולי שיער עוצמתיים. בימינו כבר ידוע שכדי לשקם ולרענן את השיער לא צריך רק לגזור קצוות, אלא גם לטפל בו בחומרים טובים ואיכותיים החברה השיקה קפסולות עם תמציות טיפול, שלמעשה חופפים איתן את השיער (אפשר בבית ואפשר גם להתפנק ולקבוע טיפול באחת מהמספרות שנותנות את השירות הזה). יש בסדרה ארבעה סוגי טיפולים - נזקי שיער, החייאת צבע, נפח עוצמתי והרגעת הקרקפת. אני ניסיתי שלושה מתוך ארבעה (מלבד זה עם הצבע כי השיער שלי כרגע לא צבוע) ובהחלט היה לי כיף ומרענן והשיער נראה בריא יותר, חי יותר ונעים יותר. אני בטוחה שטיפול במספרה עם חפיפה טובה יכול להוות חווייה מפנקת וטובה בהחלט. ציון: 9/10.  

© יח"צ חו"ל

מסכות בד של AHAVA

AHAVA מעבדות ים המלח מרחיבה את ליין המסכות שלה עם מסכת בד חדשה - מסכת בד מטהרת. המסכה החדשה מבוססת על מיטב המרכיבים האקטיביים הטבעיים והבלעדיים ל- AHAVA. מסכת הבד מועשרת בקומפלקס המינרלים הטבעי והבלעדי של החברה והיא מטהרת ומלחחת את העור. אחרי שימוש אחד במסכה בהחלט ניתן לראות תוצאות טובות, העור מלא בלחות, נקי ומבריק ונראה רענן יותר. מחיר: 180₪ ל-6 יחידות. ציון: 9/10.  

© אלכס ליפקין

 

 

 תגובות