סלינה גומז משיקה חברת איפור ומפסיקה להיות מושלמת. צילום מסך מיוטיוב

סלינה גומז משיקה חברת איפור ומפסיקה להיות מושלמת

הזמרת האהובה, סלינה גומז, פרסמה אמש (ג׳) שבקיץ הקרוב היא תשיק חברת איפור חדשה שתענה לשם "Rare Beauty". הנה כל הפרטים על הידיעה המפתיעה

אמש (ג׳) סלינה גומז הפתיעה את כולם ופרסמה בחשבון האינסטגרם שלה סרטון שמציג את חברת האיפור החדשה שהיא תשיק בקיץ הקרוב -"Rare Beauty". חברת האיפור המדוברת נקראת על שם אלבומה החדש שיצא לפני מספר שבועות - "Rare”, אלבום שזכה להצלחה רבה. אמנם כוכבות רבות עשו זאת לפניה ופתחו שלל מותגי איפור וטיפוח שזוכים כיום להצלחה נרחבת, אך אחרי שגומז נעלמה מאור הזרקורים למשך תקופה לא קצרה, לא היינו מוכנים לחזרה דרמטית שכזו.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

גומז סיפרה על החברה שהיא משיקה: ״זו לא תהיה סתם חברת איפור, זו תהייה חברת לייף סטייל. אני רוצה שבנות ובנים ירגישו בנוח. זה 'איפור נדיר' שאמור להיות כיף להשתמש בו ולהרגיש מיוחדים. אנחנו לא אמורים להיראות כמו אנשים אחרים, אנחנו אמורים להיראות כמו עצמנו״. הזמרת המשיכה: ״אף אחד לא מוגדר לפי תמונה, לייק או תגובה ברשת החברתית״.

סלינה גומז
סלינה גומז © gettyimges.ILJon Kopaloff

 

עוד אמרה סלינה כי "אני מפסיקה להיות מושלמת, אני רק רוצה להיות אני" ואנחנו לא יכולים שלא להסכים עם המסר החשוב ועם העובדה שסלינה, כמו כל אדם אחר, מושלמת בדיוק כמו שהיא. נראה שגם חברת האיפור של גומז הולכת לכבוש את העולם, כיאה לכוכבת שתמיד מפתיעה במראות איפור חדשניים ומכתיבה טרנדים בלי הפסקה ולנו רק נותר לאחל לה בהצלחה.

סלינה גומז 

סלינה גומז
 

 

תגיות
תגובות