איזה יופי: ביוטרית האיפור והאופנה משיקה קולקצייה . צילום: יח"צ חו"ל

איזה יופי: ביוטרית האיפור והאופנה משיקה קולקצייה

הביוטיוברית המצליחה ניקי דה ג'אנר משיקה קולקציית איפור ייחודית, מייבילין ניו יורק משיקים קונסילר עמיד במיוחד ואקס משיקים ווקס ושמפו מיוחד לגבר העצלן

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

הקלוקצייה של ניקי דה ג'רנר ל-OFRA

אתר הביוטי GUILTY משיק בבלעדיות בישראל מהדורת מוצרי איפור בשיתוף פעולה ייחודי עם מותג האיפור OFRA והביוטיוברית המצליחה ניקי דה ג'אנר. הקולקציה כוללת שפתון עמיד  (והוא עמיד, בדקנו אותו) בגוון סגלגל (89₪) ושלושה היילייטרים (155₪ לאחד) בגוונים שונים המתאימים לאיפור לאורך כל היום מבוקר ועד ערב. ההיילייטר הראשון מחולק לשלושה חלקים כאשר כל חלק מתאים לגוון עור שונה ו/או לשימוש שונה במעבר מאיפור יום לאיפור ערב והוא משמש גם כצצלית;  היילייטר השני הוא בגוון ורדרד - סגלגל והשלישי הוא בגוון לילך עדין ותכלת. ההיילטרים נעימים למגע, הם נמרחים בקלות על העור וכיף להתאפר איתם. ציון: 9/10. 

© יח"צ חו"ל

קונסילר סופרסטיי - מייבילין ניו יורק

מותג האיפור MAYBELLINE NEW YORK  משיק קונסילר סופרסטיי שמעניק כיסוי מלא והסתרה מיידית של עיגולים שחורים מתחת לעיניים! הקונסילר עצמו נוזלי ומגיע עם מברשת קטנה, קלה ונוחה לשימוש, גם מריחת הקונסילר מאוד נעימה על העור, במיוחד כשמדובר בעור העדים שמתחת לעיניים. אומנם לא זכינו לכיסוי מלא, אבל הקונסילר כם הצליח לטשטש היטב ובצורה הכי מירבית שנתקלנו בה את השחורים מתחת לעיניים. אז אומנם לא מדובר בכיסוי של 100 אחוזים, אבל כן מדובר בכיסוי טוב מאוד (מחיר: 40₪), ציון: 9/10. 

יח
יח"צ חו"ל

סדרת טיפוח לשיער - AXE

מותג הדאורדורנטים מתרחב ומשיק סדרת טיפוח לשיער שמיועדת לגברים וכוללת שמפו (19.90₪) ושני סוגי ווקס (34.90₪ לכל אחד) - ווקס אחד בעל גימור מט והשני בעל גימור טבעי למראה מבריק. הווקסים עצמם טובים ונוחים לשימוש. השמפו שח אקס הוא למעשה שמפו, מרכך וג'ל רחצה - הכל באותו בקבוק. אנחנו קצת פחות מתחברים לקונספט, אבל - הריח נעים וזה מוצר מעולה לגבר העצלן. ציון: 8/10.

© יח"צ

 

 

תגובות