אחרי לורד: MAC ומשפחת סימפסון בליין איפור.

אחרי לורד: MAC ומשפחת סימפסון בליין איפור

חברת הקוסמטיקה העולמית משיקה ליין חדש של מוצרי איפור, הקשורים לדמויות המצוירות והמפורסמות של משפחת סימפסון ובקרוב כאוסף צבעוני חדש של איפור

חברת האיפור העולמית "MAC" נמצאת על הפסגה כשהיא מגיעה לשיתופי פעולה עם מפורסמים ולאחרונה היו הרבה, הליין החדש של כוכבת הפופ הצעירה לורד, כוכבות הריאלטי שרון וקלי אוסבורן, מותג האופנה בניו יורק "פרואנזה שולר" ואף מוצרים לסרט החדש של דיסני "מליפיסנט" בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי.

עוד במדור סטייל ואופנה של פרוגי:

משפחת סימפסון כבר הוציאה כמה ליינים כמו ליין של לגו לצד אלפי מוצרים בדמותם כמו מחברות, בגדים תחפושות וכלי תחבורה. הם קבעו את טביעתם בעולם האופנה כאשר האם המשפחה מארג' הופיעה על שער פלייבוי בעירום וגם כאשר יצאה קולקציה שלמה של המעצב ג'רמי סקוט בשבוע האופנה. עכשיו גם חברת הקוסמטיקה מצטרפת למשפחה האמריקאית, המפורסמת והצהובה ביותר, משפחת סימפסון, לאוסף איפור ססגוני הצפוי לצאת בסתיו, לכבוד יום השנה ה-25 של הסדרה. 

חברת האיפור  מספרת  על הליין החדש שעומד לצאת: "לרגל יום שנת ה -25 של הסימפסון, "MAC" חוגגת עם המשפחה שכולנו מכירים ואוהבים במיוחד, משפחת סימפסון, עם אוסף צבעוני ורחב, מלא חיים", החברה מסרה בתגובה לאתר Relaxnews. המהדורה תצא בספטמבר. כידוע לנו, האוסף יהיה אוסף של מוצרים במהדורה מוגבלת בהשראת מארג' סימפסון כסמל לנשיות וככל הנראה מוצרים כחולים וצהובים.

תגובות