מאפינס אישיים עם ירקות. חדש: מאפינס אישיים עם ירקות. צילום: יחסי ציבור

מאפינס אישיים עם ירקות

טבעול מציגה סדרת מאפינס אישיים להכנה המבוססים על ירקות, בטעמי תירס, עגבניות וזיתים, ברוקולי ובצל וכרישה. המחיר: 24.9-26.9 שקלים

טבעול משיקה סדרת מוצרים חדשה: מאפינס מלוחים אישיים המבוססים על ירקות. את המאפינס ניתן לאכול כחלק מארוחת הערב, כנשנוש בין ארוחות, ארוחה קלה ברגעי רעב מזדמנים או אפילו On the go בדרך לחוג, לפגישה או כארוחת בוקר קלה בדרך לעבודה.

הסדרה כוללת ארבעה סוגי מאפינס אישיים: מאפינס תירס, מאפינס עגבניות וזיתים, מאפינס ברוקולי ומאפינס בצל וכרישה.

ליאת קידר-פייגין, סמנכ"ל השיווק בטבעול: "מדובר בצעד גדול קדימה בקטגוריית האוכל המוכן. הרעיון נולד לאחר בחינה מעמיקה של טרנדים קולינאריים עכשוויים המתייחסים לחשיבות ההולכת וגוברת לצריכת ירקות ושילובם בתפריט היומי. מגזינים בינלאומיים כמו גם שפים כדוגמת ג'יימי אוליבר הציעו את הגרסאות שלהם למאפינס המשלבים ירקות טריים ואיכותיים.

היא מוסיפה: "בישראל, טרנד האפייה הביתית הולך וגובר ורצינו להתחבר אליו גם כן. המוצרים מבוססים על מתכון ביתי". בפיתוח המוצרים המטרה היתה להעביר את תחושת הביתיות הלאה לצרכנים. מדובר במוצרים שצרכנים יודעים להכין בעצמם, יחד עם זאת הכנתם בבית כרוכה בהשקעת זמן לא מבוטלת בהכנה ואפיה. סדרת המאפינס של טבעול מאפשרת ליהנות ממוצרים אפויים, עם טעם וניחוח ביתיים בקלות ובמהירות". 

אריזות הסדרה עוצבו בקו גרפי חדש ושונה מהקו המסורתי של טבעול. כל מאפה אישי ארוז בנפרד בתוך מאנג'ט הניתן לשימוש בעת החימום בין אם בטוסטר אובן, במיקרו או בתנור. מחיר מומלץ לצרכן: 24.9-26.9 שקלים (12 יחידות באריזה). כשרות: רבנות נהריה.

תגובות