יוסף ורוברטו קוואלי בשבוע האופנה. צילום: אבי ולדמן

יוסף ורוברטו קוואלי בשבוע האופנה

יוסף הציג קולקציה שהורכבה בעיקר משמלות מקסי נשפכות, אוברולים ובגדי-ים. לעומת זאת, מעצב העל, רוברטו קוואלי, הציג בעיקר "ליין מנומר". וגם איך היה לקוואלי לעבוד עם בר רפאלי ומה הוא חושב על אחת הדוגמניות היפות בעולם?

את היום הראשון של שבוע האופנה פתחנו עם תצוגת קולקציה מרשימה של המעצב הישראלי "יוסף". הוא התחיל את התצוגה ב-5 מראות, שהוקדשו ככול הנראה לאחד מנותני החסות, ולא התחברו כלל לשאר התצוגה. לאחר מכן הוא הציג קולקציה מרשימה ביותר, שהורכבה משמלות מקסי נשפכות, אוברולים ארוכים שמלות מיני צמודות ובגדי-ים, שכולן בשחור.

התצוגה כללה הרבה עור חשוף, אם זה בשמלות קצרות או בדים שקופים, וגם הרבה נצנצים. יוסף הרשים אותי גם בבחירת המוזיקה המשובחת שלו: את התצוגה פתח אסף אמדורסקי, ואחריו עלתה נינט טייב יחד עם להקת רוקפור בהופעה מחשמלת, שיחד עם הבגדים יצרו אווירת רוק'נרול מושלמת.

יוסף הוכיח פעם נוספת שהוא משחק בליגה של הגדולים, והוא בהחלט אחד המעצבים המובילים בישראל, שמצליח להפתיע כל פעם מחדש עם קולקציה יפיפייה, מיוחדת וחדשנית.


כתב: רן כץ; צילום: אלון אלבכרי; עריכת וידיאו: שי אליהו.

מיד לאחר התצוגה של יוסף, עברנו לשיא הערב - מעצב העל רוברטו קוואלי. קוואלי פתח את התצוגה בשלל שמלות נשפכות עם הדפסים צבעוניים ומנומרים, יחד עם בלייזרים מחויטים להפליא.

בתום החלק הראשון של התצוגה, הוצג על המסך סרטון המראה את קוואלי עם שלל סלבריטאי העולם בבגדיו. לא ברור מה היה פשר הסרטון ואיך הוא קשור לתצוגה..אבל.. יכול להיות שקוואלי רצה קצת להשוויץ?

מכאן הציג קוואלי את שאר הקולקציה, שכללה שלל שמלות וחליפות מנומרות, שמלות קוקטייל מתנפנפות ושמלות ערב בהדפסים שונים ובעיקר, כמו אצל יוסף, הרבה נצנצים.

בנוגע לקוואלי, דעותי חלוקות. מצד אחד הוא הציג אוסף מרשים של שמלות קלאסיות יפיפיות בגזרות שונות, כולן מעוטרות בהדפסים מיוחדים או משולבות בנצנצים, שמלות שכל אישה הייתה שמחה ללבוש. מצד שני, הוא גם הוסיף שמלות וחליפות עם הדפסי נמר או הדפסים צבעוניים אחרים, שיצרו מראה מבולגן ונראו קצת וולגרים.

כך או כך, קוואלי הציג קולקציה מגוונת ומרשימה, ולימד אותנו דבר או שניים על תצוגות אופנה מקצועיות, כמעט כמו באירופה.

פרוגי סיקרה את אירועי שבוע האופנה:

תגובות