צפו: לומדים את סודות האיפור בשידור חי. שחף בפעולה. צילום: עידו לביא

צפו: לומדים את סודות האיפור בשידור חי

עבור כל אלו שתמיד רצו ללמוד איפור ולקבל טיפים בזמן אמת מבלי לצאת מהבית, אזי זהו בדיוק הסיפור עבורכם: במהלך שידור חי בפייסבוק המאפר ירין שחף יענה על שאלותיכם וייתן טיפים והערות למי שצריך

לראשונה בישראל הוחלט בבית הספר למקצועות האיפור בנהלתו של המאפר ירין שחף לקיים ערוץ חי מיוחד באינטרנט לעיני כל.

כחלק מהכניסה של שחף לתחום הניו-מדיה, הוחלט להתחיל לקיים שידור חי שיועבר באמצעות עמוד הפייסבוק של שחף, כשהערוץ יהיה זמין לכל אחד שיירצה להיחשף לתכנים ולחוויות במהלך הצפייה.

לקראת השידור שיתקיים ביום שני ה-16 באפריל, בשעה 19:00, נבנה עבור הפרויקט החדש של שחף אולפן דיגיטלי משולב במצלמות, סאונד וטכנולוגיה מתקדמת.

"ערוץ הלייב אינו בא להחליף את תכנית הלימודים המקצועית של בית הספר" סיפר עודד שחף, דובר בית הספר, על ההחלטה והוסיף כי "בלימודי איפור מקצועי  נדרש תרגול מעשי והרבה פרקטיקה. הרעיון הוא לתת "טעימה" לכלל הגולשים, כמו גם טיפים ברמה האישית"

עוד הוסיף כי "תמיד אחרי שירין מרואיין בטלוויזיה בערוץ 2, המרכזיות קרסו כי צופות התקשרו וביקשו לדעת באיזה חומרים השתמש? איך איפר וכו'. מעכשיו, הטיפים של ירין יוכלו להגיע לכל בית און-ליין, ובו בזמן ניתן יהיה ליטול חלק פעיל באמצעות צ'ט Live, לשתף ולשאול שאלות. ירין ישמח לענות בשידור עצמו. נושאי השידור יהיו מגוונים ומיועדים לא רק למאפרים, אלא גם לחובבי האיפור".

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פרוגי

תגיות
תגובות