בשורה חדשה בנעליים לשחקני הכדורסל. ככה הן נראות. צילום: יחסי ציבור

בשורה חדשה בנעליים לשחקני הכדורסל

סקירה: יש חברות שמצליחות לייצר נעליים עם סטייל וצבעים, יש חברות שמצליחות לייצר נעליים עם תכונות תואמות לספורטאים. נייקי היא החברה הראשונה שעושה את שניהם ובגדול

נייקי, חברת העל הבינלאומית למותגי ספורט שונים בתחומים רבים, פרצה לאחרונה דווקא בתחום הראשוני שלה: נעליים. ובתפריט, נעלי כדורסל. תהיו רגועים, ה-V הידוע של נייקי נשאר, אבל מה כן השתנה? הכל בערך. בנייקי החליטו להעלות את רמת הקושי במשחק המסחרי לכל חברות הנעליים המתחרות כמו אדידס וקונברס, בכמה רמות. הפעם החברה הדגולה הוציאה סדרה חדשה, בעלת שם מרהיב ונוצץ: ELITE. הסדרה החדשה, משלבת יופי וספורט.

לספורטאים שקוראים את הכתבה נספר שבסדרה החדשה נכללים שיפורים בכל הדגמים הטובים ביותר של החברה כמו סיבי פחמן באזור ההעקב והקרסול למען יצירה של גמישות ודקות, שיפור התאמת הרגל לנעל וקלילות מוחלטת בפעילות ספורטיבית. ולמעריצים שביניכם: יש גם חתימה מסיבי פחמן מבית לברון או קובי.

לספורטאיות שקוראות את הכתבה נספר שהסטייל מדבר על חלוקת צבעים מטורפת, שהתקבלה לסגנון של שחור ולבן אלגנטי מאוד, תוך התייחסות לכל קבוצות ליגת ה-NBA וצבעי המדים הייחודיים להם. כמו כן ה V המיוחד של נייק יהיה לרוב לבן, ובסדרות האליפות יתחלף צבעו לזהב טהור, כאות כבוד לאליפויות הקרבות ולפלייאוף המכובד.

דסק הספורט של "פרוגי" בטוח כי הן עוד יכבשו את מגרשי הכדורסל באמריקה, אך עם זאת בישראל עדיין אין תשובה מדויקת מתי הן יגיעו לארץ.

תגובות