חגיגות 64: לתפארת הפודרה ומדינת ישראל. כחול לבן בצבעים. איפור: יפית קורש, צוות ירין שחף; צילום: אבי משולם

חגיגות 64: לתפארת הפודרה ומדינת ישראל

לרגל 64 שנות עצמאותנו, החליט המאפר והמורה למקצועות האיפור ירין שחף לעשות מהפך באיפור כך שיתאים את צבעי הדגל שלנו: כחול ולבן. אז מה דעתכן להיפרד מהמסקרה השחורה ולהחליפה בלבנה?

שמעתן נכון גבירותי וגבירותי: לרגל יום ההולדת למדינתנו, החליפו את עיפרון העיניים השחור בגוון כחול פסטל, ואת הריסים מישחו במסקה לבנה - לא תאמינו איך המראה משתדרג וכולם פתאום מסתכלים לכם בלבן של העיניים.

רוצה להיות חבר של קבע בחברה להגנת הצבע? 

כוח וקשיחות נקשרים יותר מכל עם הקהילה הצבאית והביטחונית. לעומתם, ההוויה המטרוסקסואלית הופכת במהרה לחלק בלתי נפרד מהשיטה ותרבות הצריכה. עוד ועוד מתפתחת סביבה תעשייה שלמה של לייף סטייל, שכוללת בין השאר גם ערכות איפור לגבר: מייק אפ ,קונסילר ושפתון בגוון טבעי במארז לגבר.

בנוסף, זו תרבות שקוראת תיגר על הנורמות החברתיות, אך בפועל חיה ופועלת בלבה הפועם של החברה.

ריסים מלאכותיים

תשכחו ממעבי ומעגלי הריסים למיניהן, קבלו בתשואות את הטרנד הקיצי - ריסים מלאכותיים. ויש גם ערכות פנטזייה לאירועים מיוחדים.

אחרי שרכשתם את אחת הערכות הצטיידו ב: מקלוני עץ לניקוי אוזניים, פינצטה, דבק להדבקת ריסים ומסיר איפור. זכרו: כדי להגיע לתוצאות טובות, יש לאפר את העיניים בשלמות כולל במסקרה. כך, ניתן להבטיח שהריסים לא יתלכלכו משאריות איפור שונות.

לפני פעולת ההדבקה יש לעקל בעדינות בעזרת האצבעות. כעת יש להשתמש במקל האוזניים ולמשוח את פס בסיס הריסים בדבק באופן אחיד. מותחים את העפעף כלפי מעלה ומהדקים לקו הריסים הטבעי בעזרת האצבעות. ניתן להשתמש במעגל ריסים כדי לעגל את הטבעיים והמלאכותיים זה לזה.

תגובות