הקיץ והחום פה: השתמשו בדאודורנט בריא. מערכת

הקיץ והחום פה: השתמשו בדאודורנט בריא

רשמית אפשר להגיד שהקיץ כבר פה, המזגנים החלו לפעול ולבזבז חשמל מיותר, ולאן שלא תסתכלו תראו אדם רטוב ודביק, ולא בגלל ארטיק. לקראת הקיץ אחת מחברות הטיפוח מתכוונת להציע הגנה בריאה וייחודית

 
צילום: אלון גנון
דאודורנטים בריאים. צילום: אלון גנון
 

רשמית אפשר להגיד שהקיץ כבר פה, המזגנים החלו לפעול ולבזבז חשמל מיותר, ולאן שלא תסתכלו תראו אדם רטוב ודביק, ולא בגלל ארטיק.

לקראת הקיץ המותג "חלאבין" משיק סדרת דאודורנטים בריאים ונטולי אלכוהול ואלומיניום, שילוב מנצח של בריאות, הגנה מפני זיעה וטיפוח מושלם.

הידעתם?

הזיעה היא דרכו של הגוף לצנן את עצמו ולהיפטר מעודף החום שהוא קולט בקיץ מהסביבה החיצונית וכך לשמור על טמפרטורה קבועה.

הדיאודורנט נועד להפחית את הריח הרע מבית השחי בעזרת חומרי בישום שמעניקים לאזור ניחוח סימפטי יותר. חשוב לציין כי זיעה היא נטולת ריח. בית-השחי מהווה מקום מרבץ של חיידקים אשר פעילותם באזור הם אלה שמדיפים ריח רע.

"האנטי-פרספירנט הוא למעשה דאודרנט נוגד-הזעה שתופס כיום את פלח השוק העיקרי" סיפר המדריך הראשי בחברת "חלאבין", גל אלטמן, והוסיף: "דאודורנט זה מבוסס על מלחי אלומיניום אשר תפקידם לצמצם ולהקטין את פעילותן הטבעית של בלוטות ההזעה ובכך למנוע הפרשת הזיעה באופן טבעי".

בניגוד לדאודרנט האנטי-פרספירנט סדרת הדאודורנטים הבריאים פותחה באופן כך שהמוצר הסופי נטול אלכוהול ונטול אלומיניום תוך שמירה על בריאות המשתמשים והענקת טיפוח והגנה לאורך זמן.

מחיר הדאודורנט: 25 שקלים.
ניתן להשיג: ברשתות השיווק, הפארם ובפרפומריות ברחבי הארץ.

תגובות