שון בלאיש יוביל את הקמפיין של מקדונלדס. שון בלאיש מככב בפרסומת החדשה. צילום מאתר הצילומים

שון בלאיש יוביל את הקמפיין של מקדונלדס

הדוגמן הישראלי שון בלאיש, נבחר להוביל את קמפיין חברת המזון המהיר בכל רחבי אסיה. בלאיש הצטלם לתפקיד ראשי בפרסומת של הרשת שתוקרן בפני למלעלה ממיליארד הלקוחות של הרשת ביבשת

פרסום ראשון: הדוגמן הישראלי שון בלאיש בן ה/24, נבחר להוביל את הקמפיין הבין/לאומי של רשת המזון המהיר מקדונלדס בכל יבשת אסיה. בלאיש יככב בכל אמצעי המדיה בפני למעלה ממיליארד לקוחות הרשת ביבשת. 

בלאיש שעתיד לחגוג את יום הולדתו ה-25 בעוד שלושה שבועות, מנצל את שהותו בבנגקוק כדי להצטלם לשלל קמפיינים ביום ובלילה, ושעות שינה כמעט שאין לו. 

שון מה קורה? עכשיו גם אתה הפנים של מקדונלדס באסיה?

"קיבלתי טלפון ביום חמישי שעבר בשעה ארבע אחר הצהריים מהסוכנות שלי שהודיעה לי שיש אודישן דחוף לרשת. הגעתי לאודישן אחרי חמש שעות ולא האמנתי שיקחו אותי לקמפיין, בסופו של דבר כשנכנסתי לאודישן גיליתי שזה היום השלישי לחיפושים אחר פרזנטור ואחרי האודישן שלי רצו אחריי ואמרו לי לחכות וסיפרו לי שאני הולך להוביל את הקמפיין ולככב בפרסומת". 

בלאיש בצילומים לפרסומת החדשה של מקדונלדס באסיה.
בלאיש בצילומים לפרסומת החדשה של מקדונלדס באסיה.
צילום: מתוך אתר הצילומים של הפרסומת

 

מי זאת הדוגמנית הזו שמככבת איתך? ואיך היה היחס אלייך בתור ישראלי על הסט?

הדוגמנית שהצטלמה איתי היא פטרה מאוקראינה, דוגמנית מאד מפורסמת שעשתה עכשיו קמפיין בין-לאומי ל-MAC והיא אגב חצי יהודיה חצי נוצריה. הכי מצחיק היה בצילומים כשהלקוח היה קורא לי ישראל במקום שון". בימים אלו בלאיש מככב גם על השער של מגזין האופנה הבין-לאומי LOVE ובקמפיין של שדה התעופה הבין-לאומי של בנגקוק, כך שאת הפנים שלו יהיה קשה לפספס בזמן הקרוב. 

בלאיש מככב על שער המגזין הבין-לאומי הנחשב LOVE.
בלאיש מככב על שער המגזין הבין-לאומי הנחשב LOVE.
צילום מסך

 

תגובות