למה מיילי סיירוס התפשטה?. מיילי סיירוס. צילום: טוויטר

למה מיילי סיירוס התפשטה?

הכוכבת היפייפיה לקחה חלק בקמפיין להגברת המודעות לסרטן העור של מעצב העל מארק ג'ייקובס. נשמע לכם מוכר? גם בר רפאלי והיידי קלום השתתפו בפרויקט בשנים הקודמות

מיילי סיירוס מתפשטת בשביל מארק ג'ייקובס, כך חושפת תמונה שלה בחצי עירום כשידיה מכסות את פלג גופה התחתון. ג'ייקובס הוא מעצב על אמריקאי בתחום האופנה ומנהל רשת שלמה שנקראה על שמו.

המעצב יוזם מדי שנה קמפיין מודעות למען סרטן העור, הפרויקט התחיל ב-2006 ומאז ועד היום השתתפו בו בר רפאלי, היידי קלום ווויקטוריה בקאם.

במסגרת הקמפיין נמכרות חולצות בהן המפורסמות מככבות בעירום חלקי עם המשפט "Protect The Skin You're In. " שקורא לשמור על בריאות העור שלנו. החולצה נמכרת ברשת החנויות של מארק ג'ייקובס ברחבי העולם וכל ההכנסות ממנה נתרמות למען המחקר בסרטן העור.

בנוגע למיילי סירוס הזמרת הפרובוקטיבית שבזמן האחרון אפשר למצוא אותה עם לא הרבה בגדים ברחובות ותמונות אינסטגרם חושפניות, קמפיין הערום הזה לא מפתיע אותנו. אבל הפעם היא עושה זאת למען מטרה טובה, היא מנסה ליצור באזז סביבה ולשבור את תדמית ילדת דיסני אחרי שנבחרה לאישה הכי סקסית במגזין "מקסים" ולאחר קליפים נועזיים.

תגובות