הפאשניסט: הכירו את אור גל. צילום: סנדרה שאולסקי

הפאשניסט: הכירו את אור גל

אור גל מנהל בלוג אופנת רחוב מצליח, כובש את עולם האופנה בעזרת הסטייל הפרוע והמיוחד שלו ולכן הוא הפאשניסט שלנו השבוע

אור גל בן ה/20 מגבעתיים, למד אומנות במשך 4 שנים בתלמה ילין. "אופנה זה גם אומנות" הוא מספר לנו. גל הוא רקדן שמופיע בקליפים, משרת בחיל חינוך ובעל בלוג אופנת רחוב מצליח בשם originaltlvאור גל הוא הפאשניסט שלנו בגלל ההבנה וההשקעה בסטייל שלו: "בגד ייראה טוב אם אתה יודע איך לשלב אותו. הגוף זה כמו הקנבס והבגדים אלה הצבעים". על פתיחת הבלוג שלו הוא מספר לנו ש"הרבה אנשים שואלים אותי על הסטייל שלי ולכן בלוגרים אחרים המליצו לי לפתוח את הבלוג".

עוד במדור הסטייל של פרוגי:

מהו הפריט האופנה האהוב עלייך?
"יש לי נעלי ג'רמי סקוט שחורות עם כנפיים, זה דגם אקסלוסבי. הן עלו לי 1,100 שקלים. הייתה לו השקה מיוחדת בניו-יורק שהודיעו עלייה חודשים מראש בגלל שזה היה מהדורה מוגבלת. לפני שהגעתי לניו יורק חיפשתי חנויות שהולכות למכור אותן. כשהגעתי לניו-יורק במקרה פתאום מצאתי אותם באיזה חנות בגלל שהייתי בטוח שחטפו אותם כבר".

חולצה, כובע גרב ומכנס מ-eBay; נעליים ג'רמי סקוט מאדידס ניו-יורק
חולצה Cease Desist, כובע גרב ומכנס מ-eBay; נעליים ג'רמי סקוט מאדידס ניו-יורק © ליאור בילינסון

מה הפריט הכי מיותר שקנית?
"לפני שנתיים קניתי חולצה של אדידס שכתוב עליה 'סוואג' וזו הייתה תקופה שלא הבנתי כל כך באופנה, חשבתי שזה מגניב. אחרי חצי שנה הבנתי ש-SWAG זה איזה סלנג מטומטם של ילדים בני 13 שחושבים שהם מגניבים".

כובע גרב מ-eBay
כובע גרב Parental Advisory מ-eBay © שירה עמית

ואיפה עדיף לקנות? הוא מבחינתו מעדיף לא בארץ. "אני לא קונה בארץ. אני רוב הזמן מזמין באיביי. אני אוהב להזמין בגדי מעצבים כמו ג'רמי סקוט ופריטים מהבלאק פאשן". התגובות שהוא מקבל הן בעיקר טובות, לדבריו, אולם יש אנשים שמעט לועגים לאופן הסטייל שלו, "מצד אחד יש המון אנשים ששואלים אותי מאיפה הבגדים שלי ומתעניינים, אבל מצד שני, יש כאלו שלא מבינים למה אני מתלבש כמו איזה 'יצור'. לי לא אכפת כי אני לובש את מה שאני אוהב".

חולצת KTZ, כובע גרב Parental Advisory ומכנסיים מ-eBay; נעליים: ג'רמי סקוט אדידס ניו יורק © סנדרה שאולסקי
מימין: חולצה KTAG NYC; כובע LAST KINGS מ-eBay © אור גל

איך אתה מסתדר עם מדי הצבא?
"הייתה לי פעם בלורית שהייתי צריך לקצץ, היה לי מלא עגילים וכשהגעתי לצבא הייתי צריך להוריד את כל מה שמאפיין אותי, דיכאו את הזהות שלי, הרגשתי שאני מאבד את עצמי, אבל עם הזמן התרגלתי".

חולצה: Mr. Gugu & Miss Go וכובע גרב מ-eBay
חולצה: Mr. Gugu & Miss Go וכובע גרב מ-eBay © פרטי
online poll by Opinion Stage
תגובות