אלפי בנות בפארק כדי להביא את 1D לישראל. אלפים הגיעו למפגש המעריצים. צילום: רועי שרון

אלפי בנות בפארק כדי להביא את 1D לישראל

פארק הירקון בתל אביב התמלא באלפי בנות (ובנים) מכל רחבי הארץ, מעריציהם של להקת הבנית המצליחה בעולם. למה זה קרה? התשובה פשוטה: להביא אותם לארץ

מפגש המעריצים הגדול ביותר שהתקיים אי פעם לוואן דיירקשן בישראל התרחש ביום חמישי האחרון בפארק הירקון שבתל אביב, אליו הגיעו למעלה מ/1,000 מעריצות (ומעריצים) מכל רחבי הארץ ובכל הגילאים כדי להביא את הבנים לישראל. כתבתנו אוראל ראלי, שהיא בין השאר גם המארגנת הראשית של האירוע וגם מנהלת קבוצת המעריצים הרשמית בישראל, כתבה לנו איך היה בשבילה כל האירוע המטורף הזה.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:
רוצים לזכות באלבום של וואן דיירקשן?
• אניה בוקשטיין מגשימה את החלום
• Britney Jean / אלבום חדש לבריטני

אז היי, אני אוראל, הייתי רוצה לספר לכם את מהלך המפגש מנקודת המבט שלי, בתור המארגנת. כל העליות והמורדות, כל מה שקרה לפני ובמהלך האירוע.

נתחיל בהכנות..

לפני כשישה-חמישה חודשים, השגתי את הכתובות של חברי הלהקה והחלטתי לעשות משהו שיכלול את כל המעריצים מאשר אותי בלבד. יחד עם אחת מהמנהלות של הקבוצה בפייסבוק עשינו "Fan-Book" שנשלח אל הבנים ישירות לניו-יורק, והם קיבלו אותו ואפילו הגיבו עליו: "זה אחד הספרים הכי מושקעים ויפיפיים שקיבלנו אי פעם".

לכן, החלטנו הפעם, שכל אחד יביא את הפן האישי והיצירתיות שלו לתוך זה, והגעתי למסקנה שנעשה משלוח ענקי עם מלא מכתבים!! במפגש כל אחד ואחת שהגיעו יכלו לרשום בפינה עם דפים וצבעים מכתבים לבנים ולקשט ולעצב את הכל כרצונם. במהלך החודשים שאירגנתי את המפגש היו אומנם עליות ומורדות, וכן לפעמים היו רגעי לחץ כי המטרה של המפגש הייתה שהדיירקשונרס ייהנו מכל רגע ורגע, ואני רציתי שהכל יהיה מושלם.

חייתי במשך כמה חודשים את המפגש הזה, הייתי הולכת לפגישות על מנת להביא עוד ועוד דברים למפגש והלכתי לצלם דברים ופשוט המפגש היה משהו נורא מרכזי בחיים שלי. והנה, אחרי כל כך הרבה הכנות סוף-סוף הוא קרה והצליח ובגדול!! כשפתחתי את האיוונט זה היה לפני שלושה חודשים והזמן עבר כל כך מהר, ואם לומר את האמת אני עדיין לא מעכלת שהמפגש נגמר. אל דאגה, אני כבר בתכנונים לגבי המפגש החדש והדבר היחידי שאני אוכל לגלות שמפגש כזה עוד לא היה אף פעם בישראל.

כתבת: קרן קוזלוב; צילום ועריכה: אלון אלבכרי; הפקה: רועי שרון

סוף סוף - יום המפגש הגיע

ביום המפגש קמתי מוקדם לפני שהייתי אמורה להתעורר, רק בגלל התרגשות, התרגשתי נורא ממה שהולך לקרות והתרגשתי לפגוש את כל החברים מכל הארץ שאני לא רואה בכל יום.

לאחר התארגנויות וסידורים יצאתי לכיוון המפגש ולקצת צילומים יחד עם שתי חברות. שתי בנות מקסימות משנקר קיבלו משימה על מעריצים בישראל והם ביקשו ממני קצת עזרה, לכן בבוקר לפני שהגעתי למפגש התראיינתי ואחר-כך הן ליוו אותי בשאר היום וצילמו חומרים למשימה שלהן.

למפגש הגעתי בסביבות השעה 09:00 בבוקר וכבר ראיתי עשרות מעריצים וזה היה מצחיק ומרגש, כי מצד אחד, למה הם היו שם כל-כך מוקדם?! המפגש מתחיל רק ב-12! ומצד שני, התרגשתי לראות שבאמת המפגש חשוב להם לא פחות מכמה שזה חשוב לי.

אירגנו יחד את הדברים, הקמנו את הדוכנים, ההגברה, הסטנדים והפינות השונות והשעה הפכה ל-11:30 בלי שנשים לב, וכבר החלו להגיע מאות דיירקשונרס.

כמה אנשים!!
כמה אנשים!!
צילום: רועי שרון

בהמשך המפגש היה מדהים!! שמחתי לראות שקהילת המעריצים גדלה וגדלה. אני זוכרת את המפגשים הראשונים בארץ. היינו 400 מעריצים במפגש אם לא פחות ועכשיו היינו מעל 1,000(!!), וזה פשוט מדהים ומרגש.

אני נהניתי מכל רגע ורגע ושמחתי לראות את החיוכים של כולם, ואת האחדות והאחווה שיש בקהילת המעריצים הזאת. כולם כל כך התרגשו לראות את כולם, גם אם הם לא הכירו אותם בכלל, וזה היה מדהים שבזכות להקת בנים אחת נהפכנו למשפחה כזאת גדולה.

1D - לסיום אני רוצה להגיד שהיה לי מאוד כיף ונהניתי מכל רגע ורגע, ובהחלט אנחנו הפנאדום הטוב ביותר שקיים!! נתראה במפגש הבא!

תגובות