צפו: קליפ חדש ללהיט של אביצ'י. צילום: צילום מסך מהקליפ החדש

צפו: קליפ חדש ללהיט של אביצ'י

אחרי שחיכינו ליציאה של הקליפ לסינגל הרביעי של המפיק השוודי הנקרא "Addicted To You" בו הוא מארח את הזמרת אודרה מיי, הוא יוצא היום


הקליפ החדש

לאחר ההצלחה של שלושת הסינגלים, "Hey Brother", "You Make Me" ו-"Wake Me Up", מוציא המפיק השוודי בן 24 את הקליפ לסינגל הרביעי שלו "Addicted To You", הפעם ביחד עם הזמרת אודרה מיי המוכרת במיוחד בגלל שיתוף הפעולה יחד עם הרפאר פלו-רידה.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

השיר הוא שיר פופ איטי ומגניב המבליט את הקול המעלף של אודרה שמזכיר טיפה יותר מדי לנו את הזמרת הבריטית אדל. הקליפ מכיל עלילה ברורה ומעניינת, שתי בחורות שאוהבות אחת את השנייה, האחת מבצעת שודים בבנקים והשנייה נגררת אחריה ועוזרת לה בגלל האהבה שביניהם. הקליפ גם מאוד מתאים למילים של השיר המתארים שאהבה היא כמו הסמים שמשגעים את הבחורה כדי לעשות שוד בבנק.

בקליפ הנוכחי, חוץ מלהעביר את המילים של השיר, גם הביאו עלילה מעניינת שבסופה סוף טרגי ומפתיע כשאחת מהבחורות נפגעת מכדור של רובה, ומתה. כמה שניות לאחר מכן גם השנייה מתפוצצת מפצצה ומתה גם היא. כבר הרבה זמן לא ראינו קליפ משמעותי כמו הקליפ הזה ולא קליפ פרובוקטיבי, וזה מה שגרם לנו לאהוב את הקליפ נורא.

SO... מה אתם אומרים על הקליפ? גם אתם הופתעתם מסופו?

רוצים לקבל את העדכונים הכי שווים, לדעת מה קורה לפני כולם ולהשתתף מהבית באירועים גדולים וחגיגיים? עקבו אחרינו בטוויטר ושם תמצאו הכל!

תגיות
תגובות