מאולפן ההקלטות ישירות למסך הטלויזיה שלכם: וואן דיירקשן. צילום: Sony PR

מאולפן ההקלטות ישירות למסך הטלויזיה שלכם: וואן דיירקשן

אחרי שהספיקו לכבוש את כל העולם, להקת הבנים הכי לוהטת שיש על הפלנטה כרגע, כנראה הולכת להכנס ישר לתוך מסך הטלויזיה שלכם בסדרת דוקו חדשה בכיכובם

אחרי שהספיקו לכבוש את כל העולם, להקת הבנים הכי לוהטת שיש על הפלנטה כרגע, כנראה הולכת להכנס ישר לתוך מסך הטלויזיה שלכם בסדרת דוקו חדשה בכיכובם.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

כך סיפר מוקדם יותר היום, סיימון קאוול, בראיון בלעדי לאתר ה-"Mirror" הבריטי, בזמן מבחני הבד של "לבריטניה יש כשרון", סדרת ריאלטי אותה גם יצר, בהמשך להצלחת הפורמט של אמריקן איידול ואקס פקטור, אותם גם יצר לפני מספר שנים ונחלו הצלחה אדירה.

בראיון סיפר "אני חושב שיש משהו בתהליכים, אולי תכנית טלויזיה. אנחנו נדון בזה בהמשך בימים הקרובים. הם תמיד עסוקים, החבר'ה האלו", הוא גם אישר באותו ראיון כי הלהקה הולכת להוציא אלבום חדש במהלך השנה הקרובה, אחרי ההצלחה שנחל אלבומם השלישי, "Midnight Memories". הוא גם הוסיף, "הדבר הכי חשוב הוא שיש להם אלבום חדש כבר במהלך השנה הקרובה".  כזכור לכולנו, הבנים גם מועמדים ללא פחות מארבע קטגוריות שונות בטקס הבריטס, שיתקיים בליל רביעי הקרוב, החל מהשעה 22:00 בלילה, שעון ישראל. 


השיר הטוב בעולם?

רוצים לקבל את העדכונים הכי שווים, לדעת מה קורה לפני כולם ולהשתתף מהבית באירועים גדולים וחגיגיים? עקבו אחרינו בטוויטר ושם תמצאו הכל!

תגובות