האזינו: ביונסה בסינגל שלישי: "Partition". צילום: צילום מסך מהקליפ החדש

האזינו: ביונסה בסינגל שלישי: "Partition"

ביונסה שהוציאה בסוף השנה אלבום שנשא את שמה וכונה האלבום הויזואלי, הוציאה עכשיו את הסינגל השלישי לאחר שני הסינגלים המצליחים "XO" ו-"Drunk in Love" שמבוצע בשיתוף עם בעלה. כזכור השני מביניהם כבש את מצעדי המוזיקה בחודשיים האחרונים וזכה לאהדה רבה וכן רמיקס עם קניה ווסט


הקליפ החדש

זמרת הפופ וה-R&B האפרו אמריקאית ביונסה, שהצליחה לעשות קאמבק מצוין בשנה האחרונה, הוציאה לאוויר העולם את הסינגל השלישי "Partition", שגם הוא מתוך אלבומה החמישי, האינטימי והאישי, שנושא את שמה ויצא בדצמבר 2013.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

מדובר אמנם בהוצאה של השיר כסינגל, אך באלבום ישנם שני שירים שחוברו יחד, והם "Yonce" ו-"Partition", וניכר שעל אף שהשניים מהווים סוג של המשך ישיר אחד של השני, רק השני יצא כסינגל רשמי. הראשון, "Yonce", מהווה למעשה פתיח מפתה וחושני והשני, "Partition", מהווה סגירה סקסית (ונועזת יש לומר) לשיר. הקליפ עצמו מכיל מספיק אלמנטים שצועקים שוב מילה אחת שחוזרת כאן הרבה - סקסיות. המילים של השיר נוגעות בנושא הזה בכיוון של הדיווה שמודה שגם היא כמו כל אדם נורמטיבי מקיימת יחסי מין עם בעלה, ולפעמים תרצה את זה בבית, במונית או אחרי ההופעה.

הזמרת לא נחה בשנה האחרונה, ורק לפני פחות משבוע הספיקה להופיע בהופעה אינטימית ונוגעת בלב המעריצים בטקס פרסי הבריטס ה/34 עם הסינגל הראשון, "XO", שלא זכה להצלחה רבה. לאחר שהוציאה את אלבומה החמישי בהפתעה גמורה ובלי לומר לאף גוף תקשורת על כך, ביונסה המשיכה והוציאה שני סינגלים, כאמור, "XO" ו-"Drunk in Love" שמבוצע עם בעלה, זמר ההיפ הופ ג'יי זי. לסינגל הזה יצאה גם גרסאת רמיקס בשבועיים האחרונים וכרגע אנחנו מחכים לקליפ הרשמי עליו עובדת הדיווה בזמן האחרון. 

לאלו מכם ששכחו, באלבומה החדשה של הזמרת קיימים 18 קליפים; 16 קליפים לשירים, קליפ בונוס וקליפ תודות לצוות ההפקה, ו-14 שירים חדשים לגמרי עליהם עבדה במהלך השנה האחרונה, בזמן שהייתה בסיבוב הופעות (שהתחילה את חלקו השני כעת) ברחבי העולם. 

SO... מה דעתכם על הסינגל החדש? 

תגובות