להקת פאניק! אט דה דיסקו מוציאה קליפ חדש ל-"Nicotine". צילום: צילום מסך מהקליפ החדש

להקת פאניק! אט דה דיסקו מוציאה קליפ חדש ל-"Nicotine"

להקת "פאניק! אט דה דיסקו", שהוציאה מוקדם יותר השנה את אלבומה הרביעי "Too Weird to Live, Too Rare to Die", מוציאה כעת את הסינגל הרביעי מתוכו - "Nicotine", והוא בהחלט ממכר


הקליפ החדש

להקת "פאניק! אט דה דיסקו" בקליפ חדש לסינגל הרביעי, "Nicotine", לאחר שלושת הסינגלים הראשונים "Miss Jackson", עם הקליפ המשעשע, "This Is Gospel", שגם פותח את האלבום ו-"Girls/Girls/Boys", המעט אירוטי, בצורה מוזרה, שכולם חלק מאלבומה החדש והמצוין של הלהקה, "Too Wierd to Live, Too Rare to Die", שיצא במהלך השנה החולפת.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

"השיר עצמו הוא שיר על הבחורה (או הבחור) שאתה יודע שפשוט רעה בשבילך, אבל אתה ממשיך לחזור חזרה אליה," כך סיפר ברנדון, סולן הלהקה. "זה המסרון השיכור והמסטול הזה שאתה מקבל שאתה יודע שלא כדאי לך לענות, כי זה מרגיש טוב בלהט הרגע אבל למחרת אתה יודע שתקבל את רגשות האשם". ובשורה תחתונה - האהבה מקוללת לטענת חברי להקת פאניק.

בקליפ, בהמשך לפירוש מילות השיר, הם מביאים פרשנות מגניבה ונכונה לאיך אתה מרגיש כשאתה מכור למשהו שאתה יודע שרע בשבילך, ובמקרה הזה בחורה שמייצגת את הניקוטין הרעיל לגוף. הקליפ הוא בשחור לבן ובניסיון להביא את מה שמרגישים כשסובלים מ"התמכרות" רעה כזאת, הוא מצליח.

האלבום הוא אלבומה הרביעי של הלהקה, והוא האלבום הכי שונה של הלהקה עד היום. כשעד היום הלהקה הוגדרה כלהקת פופ, פאנק, אימו ואינדי, באלבום הזה, שיצא מוקדם יותר ב-2013, הלהקה לקחה כיוון שונה והשתמשה גם קצת במוזיקה אלקטרונית ובאלמנטים טיפה יותר "אפלים", שלא שומשו על ידיהם עד היום. כיוון שאני באופן אישי נורא הופתעתי ממנו, ובכל זאת אהבתי.

SO... מה דעתכם על הסינגל החדש?

תגובות