בדרך שלה: ליאה מישל בקליפ חדש, קיצי וצבעוני. צילום: צילום מסך מתוך הסרטון

בדרך שלה: ליאה מישל בקליפ חדש, קיצי וצבעוני

השם שלה נשמע הרבה בשנה האחרונה, בייחוד בגלל המוות הטרגי של בן זוג, העונה החמישית של "גלי" ויציאת אלבום הבכורה שלה. ליאה מישל לא עוצרת באדום וממשיכה בעשייה: הפעם זהו קליפ לשיר "On My Way" מתוך האלבום. מה חשבנו על הקליפ ועל המסר שעומד מאחוריו?


הקליפ החדש

כמה פעמים כבר שמעתם השנה את השם ליאה מישל? אם עדיין לא הכרתם אותה זה הזמן להתחיל בהיכרות: ליאה היא אחת מן הכוכבות הבינלאומיות המצליחות, אשר השנה האחרונה עבורה הייתה גדושה ברגעים משמחים ומרגשים כמו יציאת אלבום הבכורה עליו עבדה זמן רב שכלל שיתוף פעולה עם סיה, אך גם ברגעים שגרמו לבכי – בעיקר המוות הטרגי של קורי מונטית', מי שהיה בן זוגה לחיים. בנוסף, התוודענו לכך שהעונה השישית של "גלי" תהיה גם האחרונה.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

היום (ב') יצא הקליפ החדש של ליאה לשיר "On My Way" מתוך אלבום הבכורה שלה, אחד מן השירים המסתמנים כלהיט גדול. במשך כתיבת אלבומה ליאה דאגה לכך שהוא ידבר אל מי שהיא. בראיון לבילבורד עם יציאת האלבום אמרה: "לא רציתי למצוא שירים שהייתי צריכה לשנות את עצמי בשבילם. רציתי למצוא שירים שידגישו את הקול שלי ויהיו ייחודים לי. לא רציתי להתאים לכל תבנית. רציתי שזה יהיה משהו שאף אחד לא יוכל לשכפל".

     • הבאקסטריט בויז נשארים בישראל לעוד הופעה!

נראה כי ליאה המשיכה את הקליפ הקודם שלה לשיר "Cannonball", שאף הוא היה מלא חיים ומרהיב. "המילים שלי עטופות בחוט תיל, המעשים שלי מדברים בשם מה שאני לא יכולה לומר... כי אני נופלת צעד אחד קדימה, לדחוף אותך משם", כך שרה בבית הראשון של השיר. השיר בעצם מדבר על התקדמותה בחייה: "הלוואי שהייתי יכולה להקשיב לכל העצות שהשארתי מאחור, אבל קשה לראות את הדברים בצורה ברורה דרך כל הכאב...".

באיזשהוא מקום הקליפ אכן מראה את תהליך ההתבגרות של ליאה, שהוא מיני הרבה יותר מ-"Cannonball" בו היא נמצאת לבד ושרה על הכאב וההריסות. בזמן הזה, "On My Way" מעיד על שמחת חיים, מלא בצבעים, באווירה קייצית, חמה ומוקפת חברה. חלק מהתלבושות אמנם חשופות וחצופות יתר על המידה אבל כיאה לשינוי שעברה ליאה בשנים האחרונות זה כנראה היה צעד הכרחי מצד הבמאי של הקליפ. בכל זאת הייתי מוותרת על הזחילות במיטה ותנועות מוגזמות.

WELL – "גלי" הייתה רק פריצת דרך עבור הקריירה המבטיחה של מישל, אשר עוד תגיע רחוק. ועד הקליפ הבא - אהבתם?

 
תגובות