האזינו: אוסטין מאהון תמיד לצדכם בשיר חדש. צילום: צילום מסך מהסרטון

האזינו: אוסטין מאהון תמיד לצדכם בשיר חדש

הזמר הצעיר מטקסס שפרץ לחיינו ב-2012 בזכות העלאת הקאברים שלו וסרטוני תיעוד מהופעותיו ליוטיוב, יצר מהומה הבוקר כששחרר את השיר החדש שלו לקראת האלבום שיוצא בשלישי הקרוב!


השיר החדש

אוסטין מאהון בן ה-18 פרץ לחיינו בשנת 2012, למרות שכבר בגיל 15 היה כוכב יוטיוב בזכות הקאברים שלו. אוסטין לא בזבז זמן, והוציא באותה שנה את סינגל הבכורה שלו בשם "11:11", ומספר חודשים לאחר מכן גם את הסינגל השני בשם "Say Something", שאף הצליח יותר מקודמו.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

אחרי שנה של עבודה, הוציא את ה-EP הראשון שלו, שכלל חמישה שירים, ביניהם גם אחד בו הוא מארח את פלו-רידה. אוסטין אף שימש כמופע חימום בסיבובי ההופעות של ברידג'יט מנדלר וטיילור סוויפט. בראיון לבילבורד לפני כחצי שנה, אמר אוסטין: "אני רק מנסה לקבל כל פרט קטן ופשוט לעשות את זה מושלם עבור המעריצים שלי", אז אל תדאגו. אנו בטוחים שהוא מושלם.

     • 5SOS מצילים את העולם בקליפ חדש!

אמש (ד') שחרר אוסטין בהפתעה את הסינגל החדש, "Next To You". השיר מאופיין ככזה שלא יכול לצאת לך מהראש עם הרבה מחיאות כפיים וצעקות. "לא משנה מה את אומרת או עושה, לא ממש אכפת לו ממך/אני, אני/תודיעי לי", אוסטין שר בפזמון, "בכל פעם שאת מחליטה להיות, אף פעם לא להיות לבד, תאמיני בזה/אני, אני/אני אהיה לצידך". הוא לא שר על בגידה כפי שהרבה אחרים עושים, אלא על תקווה כי הנערה תעזוב את הגבר שלה. אם כי הטון שלו נשמע כנקמה... אבל תודו, מרגש!

SO... אלבום הבכורה של אוסטין, "Secret" יוצא בשלישי הקרוב ואנחנו מחכים לראות מה הסודות שהוא מכיל. מה אתכם?

תגובות