המיקסים הטובים של השבוע: הטור השבועי. צילום: אלכס נסטר

המיקסים הטובים של השבוע: הטור השבועי

אוהבים לשמוע מוזיקה אלקטרונית אבל לא מצליחים למצוא משהו שמתאים לכם כמו שצריך בזמן הנכון? מזל שאתם כאן. הטור השבועי החדש ירכז עבורכם את המיקסים הכי טובים של השבוע!

השבוע המטורף של סוף שנת הלימודים הביא איתו טראקים מטורפים לפתיחת החופש. למה אתם מחכים? המיקסים שיקפיצו אתכם ישירות לים ולבריכה ותוכלו לחגוג את סוף שנה בצורה מושלמת.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

MOGUAI - The Future

מקפיץ וקליט. מנגינה מסתורית ועם זאת קסומה. העלייה מגניבה, אך הפאוזה שבין העלייה לדרופ אינה מספקת. הדרופ מגניב ומקפיץ, והבית השני מבריק ועבה בצלילים. העלייה מטריפה ומזרימה את המחשבות לתוכה, אך שוב יש את הפאוזה המיותרת שבין העלייה והדרופ. אף על פי ש-"MOGAUI" מפיק מספר רב של שנים, הוא יכול היה לתת מעצמו יותר. השיר נגמר בצורה מלאכותית קלאסית.

דירוג מערכת: ★★★★

Audien & Matthew Koma - Serotonin

מושלם לקיץ. ההתחלה מזכירה שירי קיץ, אך הפעם מדובר בטראק מגניב וקיצי משותף. הקטע הווקאלי בעל צלילים מעודנים וקיציים במיוחד. הדרופ הראשון מטורף ועמוק, ואילו הדרופ השני קליל יותר אך הוא עדיין מגניב. קל להתמכר לשיר, אך עם זאת רצוי לשמור אותו לים. מדובר בקלאסיקה אלקטרונית שייתכן ונראה בMTV בקרוב. התפאקו!

דירוג המערכת: ★★★★★

     • A.K.A: פופ בהכחשה, ביצוע תת רמה

Mr Belt & Wezol - Shiver

ללא ספק השיר זוכה לתשואות רבות. פתיחה מרשימה עם קצב סוחף. המנגינה מסתורית ונוצרת תחושה של חשש. התקדמות השיר משולבת מכמה צ'אנלים היוצרים שילוב מושלם. בהמשך ישנו קטע ווקאלי עמוק ועוצמתי שמוסיף לתחושת המסתוריות שבשיר. סוף השיר סוגר את התחושה בצורה חמימה וקלילה למדי. רוצים להירגע? קיבלתם טראק מושלם למדיטציה!

דירוג המערכת: ★★★★★

Porter Robinson - Lionhearted feat. Urban Cone

השיר המושלם. הקטע הווקאלי ברמה גבוהה, והבסיס מעולה. ההתחלה קלילה והמנגינה קליטה וממכרת. החלק הלא ווקאלי טוב והצלילים מגיעים לגוונים נעימים, כך גם הבית השני. ההמשך לא מאכזב ואף מגיע לביצוע טוב יותר ומרשים. ללא ספק, אחד מהשירים הטובים שיצאו השבוע. למה אתם מחכים?

דירוג המערכת: ★★★★★

     • חלום שמתגשם: ג'סטין ביבר וקודי סימפסון מקליטים שיר

Bro Safari x UFO! x Beauty Brain - No Control

חולני ומטורף. פתיחה קולנית ומשוגעת, הבסיס חולני אבל בכל זאת מגניב ומשגע. זה לא מונע מהמנגינה להיות חולנית ומשגעת אף יותר. העלייה והדרופ רצחניים ומטורפים, אך ההמשך יותר מגניב ופחות רצחני. העלייה והדרופ  השני מעולים וחולניים, ממש כמו הסוף. השעון המעורר המושלם? תחליטו אתם!

דירוג המערכת: ★★★★★

אז... יאללה, מסיבות!

תגובות