בקרוב אצלו? איזי מפתיע בשיר ממכר. צילום מסך מיוטיוב

בקרוב אצלו? איזי מפתיע בשיר ממכר

הזמר והיוצר איזי ידוע בשיריו המיוחדים הפונים למגוון רחב של קהלים והופכים במהרה ללהיטים. היום הוא משחרר סינגל מפתיע המספר על רווקים, קבלו אותו עם "בקרוב אצלך".

 

הזמר, היוצר והראפר ארז שרון, הידוע בכינויו איזי, משחרר הערב סינגל חדש לקראת אלבומו המתקרב - "בקרוב אצלך". השיר מגיע אחרי שלל טיזרים וקידומים ברשתות החברתיות השונות ואם נאמר את האמת, הוא מפתיע מאוד.

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

איזי הוא ללא ספק אחד מהשמות הבולטים בתעשיית המוזיקה הישראלית ובמוזיקת הראפ בפרט. הוא התחיל את דרכו ברשת כששחרר את השיר "כלבויניקית" ואחריו הגיעו להיטים רבים ושונים וביניהם "כולי בהיי" ו"כמו כישוף". ההצלחה הגדולה הביאה איתה אלבום בכורה שזכה להצלחה רבה והוביל את איזי גם אל בימת הפסטיגל ואף לפרויקט "המגזימנים" בו הופיע עם שירי עוזי חיטמן לצד אסף הרץ, עמית פרקש ודנה פרידר. בשנה שעברה שחרר את אלבומו השני, "לא לילדים" בו נכלל בין היתר הלהיט "לא הכל מן אללה" שהפך במהרה ללהיט.

"בקרוב אצלך" הוא סינגל לקראת אלבומו השלישי של הראפר כאשר הסינגל הקודם אותו שחרר הראפר הוא "אדון הסליחות", דואט יחד עם הזמר חנן בן ארי שלמעשה חשף את איזי גם למגזר הדתי. "בקרוב אצלך", נכתב והולחן ע"י איזי והוא שר בו מנקודת מבט של רווק שכל סביבתו רק מחכה שיתחתן ומברכת אותו בברכת 'בקרוב אצלך'. ללא ספק השיר טוב וממכר, הנושא אקטואלי ויהיה מעניין לראות כיצד יגיב הקהל לשיר שכזה. אנחנו אהבנו.

תגובות