שלב הדו קרב: אייל גולן משיב אש לאביב גפן. צילום: אלוני מור, יח"צ רשת

שלב הדו קרב: אייל גולן משיב אש לאביב גפן

לאחר ראיון בו לכלך אביב גפן על זמרים מעולם המוזיקה וכן על חבריו המנטורים מהתכנית "דה וויס", יוצא אייל גולן, שגם נפגע מהראיון, נגד אביב גפן בפוסט כועס בחשבון האינסטגרם הפרטי שלו

כל מי שצפה בתכנית המוזיקה  דה וויס בשבועות האחרונים, בוודאי שם לב כי אביב גפן אומר את כל מה שיש לו להגיד ולא מפחד לפגוע, בטענה שהוא רק רוצה להיות כן מול האנשים שעומדים מולו. גפן הגיע למקום הראשון במצעד שופטי הריאליטי ולכבוד כך הוא התראיין ל"ידיעות אחרונות" במוסף סוף השבוע.

עוד בערוץ המוזיקה בפרוגי:

בראיון מספר גפן על מגוון זמרים ביניהם מירי מסיקה, דודו אהרון, שלומי שבת, אברהם טל, בן אל וסטטיק וגם אייל גולן, ומשאיר אותנו בפה פעור בגלל הדברים שאומר. הוא אומר למירי מסיקה שהיא לא נראת טוב, וטוען כי סטטיק ובן אל הם אלו שעשו את הנזק הכי גדול למוזיקה הים תיכונית. בין היתר מספר גפן בלי בושה כי אייל גולן ומוחמד דרוויש דומים ומה שמפריד ביניהם הם ברית המילה ורני רהב.

 

אז אחרי שקראתי את הראיון הזול שלך היום ב"ידיעות אחרונות", אני מרגיש צורך לכתוב כמה מילים עליך אודותייך ואליך אביב גפן. אז אתחיל בעובדה הפשוטה שאני לא ממש מכיר אותך ומעולם גם לא רציתי להכיר. ההיכרות שלי איתך היא ממש קצרה. יום אחד אני מקבל ממך הודעה בסמס שאתה ואשתך והילד יוצאים לסופ"ש באילת ואם אני מכיר שם בית מלון ואם אני יכול לסדר לך מחיר טוב. כמובן שסידרתי לך סוויטה במחיר טוב כי מבחינתי זה היה עניין של להרים טלפון... זהו  זאת ההיכרות שלנו. מעולם לא שמעתי ממך לפני וגם לא אחרי. אפילו תודה לא טרחת לומר לי כי אתה מן הסתם חושב שמגיע לך הכל. אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל ולא קשה להבין מאיפה זה נובע, גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית ואני בראשם ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים( היכל נוקיה) בלומפילד, ועוד ועוד בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם. כתבת שאני ומוחמד דרוויש אותו דבר ורק ברית מילה מבדילה בינינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי!!! שניכם עוכרי ישראל שונאי צה"ל והדבר שמבדיל בינכם זה הרווח שיש לך בשיניים. אה שניכם גם מכוערים! מי אתה שתכתוב על מירי מסיקה שהיא נראית לא טוב?! מעניין מה היה קורה בארץ אם אני הייתי אומר כזה דבר מבייש ומביך על אישה. הדור הצעיר לא הכיר את תוכנית הלייט נייט שלך שבה השכבת את אמא שלך על הרצפה באולפן ושאלת מי רוצה לבוא ו...... לא מסוגל לכתוב את זה אפילו יא מגעיל. כל החיים שלך סובבים סביב סמים. אמרת שבגלל שנתנו לך לשתות מים מהבאנג הקול שלך התקלקל. תן לי לסדר לך את זה, מעולם לא היה לך קול! הרבה פעמים מעריצים שלי שולחים לי תן לנו נטפל בו נעשה לו ככה וככה. אז אני מפה קורא להם אל תעשו כלום תנו לו לחיות במיץ של עצמו בזבל של עצמו. תנו לו להמשיך לחיות ולסבול לממורמר הזה. יש לך ילדים אביב ואני מקווה מאוד שלא יקחו ממך לא את האופי ולא את היופי שאין בך. המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ תחיה ותסבול דביל. שבת שלום!

A photo posted by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on

 

אייל גולן לא פוסח בשקט על הכתבה וכותב פוסט ארוך ומלא בזעם באינסטגרם הפרטי שלו. אייל מחזיר לאביב באותו המטבע על מה שכתב עליו: "כתבת שאני ומוחמד דרוויש זה אותו דבר ורק ברית מילה מבדילה בנינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי!!! שניכם עוכרי ישראל שונאי צה"ל והדבר שמפריד בינכם זה הרווח שיש לכם בשיניים".

בנוסף, בפוסט מגן אייל בראש ובראשונה על המוזיקה המזרחית, על עצמו, ועל עוד כמה בהם פגע אביב גפן בתוך הכתבה.  הוא כותב: "אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל ולא קשה להבין מאיפה זה נובע, גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית ואני בראשם ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים, בלומפילד ועוד ועוד, בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים שלהם לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם" לאחר מכן הוא מוסיף ואומר: "המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ תחיה ותסבול דביל. שבת שלום" ובכך סוגר את הפוסט.

 

A photo posted by Aviv Geffen (@avivgeffenmusic) on

 רק לפני חודש גפן מצא את עצמו בדיוק באותו התקל עם כוכבת הנוער והזמרת השנה נועה קירל, שגם נגדה יצא בתוכנית בפני כל מדינת ישראל. כמו שיספרנו לכם גם קירל לא נשארה שקטה ועלתה גם היא סרטון קצר לאינסטגרם שדווקא בו היא מפרגנת לאביב ומזכירה כי אוהבת לשמוע את שיריו ואף מתחברת אליהם. 

לאייל מעל 1000 תגובות תומכות בחשבון האינסטגרם בתמונה עם הפוסט שכתב, אך מצד אביב גפן עדיין לא נמסרה תגובה. אך מירי מסיקה כן הספיקה להגיב בחשבון האינסטגרם שלה ומסרה שהיא ואביב חברים טובים ואין צורך לכעוס אליו, בצירוף קריקטורה של הקולגה.

 

 
 
תגובות