משליך הכל לים: עדן חסון בשיר חורפי במיוחד. דניאל מרלנד

משליך הכל לים: עדן חסון בשיר חורפי במיוחד

את הבוקר (א') ואת השבוע אנו פותחים עם סינגל חדש של עדן חסון, בשם "שקיעות אדומות", המדבר על התקופה הקשה שבה אנו נמצאים • יש תחושה של להיט חדש באוויר

בזמן שרובכם כנראה ישנתם, עדן חסון צילם קליפ בשלוש לפנות בוקר, בזריחה, על צוק. לגיטימי בסך הכל, לא? והנה לפניכם - כשבוע וחצי לאחר מכן - התוצאה!

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

לשיר החדש של חסון קוראים "שקיעות אדומות" והוא נכתב על ידי ארבעה אנשים: הזמר בעצמו, יחד עם דולי ופן והיוצר יעקב למאי. הסינגל מדבר על הקשיים שאיתם אנו מתמודדים בתקופה המאתגרת הזו ובצל הקורונה, כמו קשיים כלכליים, חברתיים, בריאותיים ונפשיים. לדברי חסון: "המילים מדברות בדיוק על התקופה של עכשיו, שהמצב לא פשוט ומורכב בהמון רבדים, וכל אחד לוקח את התקופה למקום שלו, אם זה כלכלי, נפשי, בריאותי, לחץ, חרדות וכו'... פשוט צריך לעצור הכל ולהשליך את כל המחשבות לים, להתרכז בטוב ולהיות אופטימיים".

 
כאמור, הקליפ צולם בשעה שלוש, לאור הבוקר, בצוק בחוף נווה ים שבהרצליה.אמנם זו שעה לא פשוטה, אך הנוף והזריחה המרהיבים לגמרי שווים את החוסר בשעות שינה של כל הצוות. התוצאה יצאה מדהימה, והתאימה לסוג השירים ומילותיו. 
© צילום: דניאל מרלנד
חסון מוכיח לנו, שוב, שהוא יודע להביא אלינו מוזיקה בשלל צבעים, רבדים וגוונים. הבוקר הוא עשה זאת עם שיר חורפי במיוחד ובלדה מרגשת. 
© באדיבות יחסי ציבור

 
תגיות
תגובות