לינוי דאודי: "אם המסר יעבור, אני עשיתי את שלי". עומר שפירא

לינוי דאודי: "אם המסר יעבור, אני עשיתי את שלי"

בסוף חודש יוני האחרון עלה ליוטיוב סינגל בשם "איך הוא מדבר אליי" עם מטרה ברורה: מניעת האלימות נגד נשים והגברת המודעות לנושא. התוצאה: טובה לא פחות

בשיתוף עם סוכנות be famous israel שיווק דיגיטלי

תוכן שיווקי

לינוי דאודי היא שחקנית וטיקטוקרית מוכרת בעלת עמוד פעיל עם מעל 30 אלף עוקבים, אך לאחרונה החליטה לינוי להראות גם את הצד המוזיקלי שלה - ושחררה את הסינגל השני שלה  "איך הוא מדבר אליי". הסינגל נכתב על בסיס סיפור אמיתי שחוותה הכותבת והמלחינה ספיר נוני, ומטרתו העיקרית לעורר מודעות לאלימות נגד נשים ולנסות למזער כמה שאפשר.

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

בכדי להשלים את המלאכה, אירחה לינוי את הראפר המוכר "מיליונדי" ששיריו צברו מיליוני צפיות ברשתות החברתיות, שהוסיף שני בתי ראפ הכוללים משפטים כואבים כמו "מדבר בקול של אלפי אחרות שאותן קשה לפעמים גם לראות" – ויחד נוצר הסינגל שעד כה צבר כ-200,000 צפיות ביוטיוב.

לינוי בת 28, סיימה את לימודי המשחק שלה לפני כשנתיים ומאז העלתה מספר רב של סרטונים קצרים לאינסטגרם ולטיקטוק שכאמור הסבו לה הצלחה והכרה תודעתית רחבה. ישבנו עם לינוי לשאלון קצרצר על הכיוונים וההצלחה של השיר.

 

 מה החלום הכי גדול שלך?

"החלום הכי גדול שלי הוא שיכירו את כל היצירות שלי. אין דבר כזה שאני לא מצליחה. ההצלחה שלי היא שאנשים מזהים אותי ברחוב ואומרים לי כמה אני מעוררת השראה, שאני לא מוותרת על החלומות שלי. להגיע להופיע על הבמות הכי גדולות ולהיות בפסטיגל".

איזה מסר היית רוצה להעביר לצופים ולמאזינים שלך?

"שהכל אפשרי עם עבודה קשה וערך, ערך של התוכן והיצירות שלך שאנשים ישירו את השירים שלי ויראו את הסירטונים שלי ויעבור לכם האנרגיה שלי שתמיד יזכרו שאפשר לעשות הכל".

מה מבדל אותך מאחרים?

"זה תחום ממש קשה כי יש מלא שרוצים וחולמים, אבל אני יודעת שאני מספרת את הסיפור שלי ואני יודעת להיות אותנטית וזה לא מובן מאליו כי זה תהליך שעברתי עם עצמי".

לסיום, משחק זה משהו שתמיד בער בך?

"כן , תמיד אהבתי להיות בפרונט ובמרכז העיניינים, אם זה באירועים משפחתיים שעליתי על הבמה של הדי.ג'י או הייתי עושה חיקויים, רואים את זה בקלטות של פעם".

חשוב לציין כי אכן מבורכת העובדה שישנם שירים שמעלים את המודעות לנושא אלימות נגד נשים (וגם נגד גברים כמובן) אך נשאלת השאלה האם לא צריכים להנקט צעדים חריפים יותר בכדי ליצור שינוי משמעותי? ועד שהדבר יקרה, אנו מקווים לשמוע רבות מלינוי , במוזיקה וברשתות החברתיות.