באמצע הבלאגן אייל גולן משחרר את אלבומו: "ימים יגידו". צילום: מוזס פיני סילוק

באמצע הבלאגן אייל גולן משחרר את אלבומו: "ימים יגידו"

אייל גולן, הזמר הכי מצליח במדינה משיק את אלבומו החמישה עשר, "ימים יגידו" באמצע עוד סערה תקשורתית עליו, תזמון טוב? בכל זאת, זה לא יפריע לאלבום להפוך לפלטינה כמו רוב אלבומיו הקודמים, אולי יעכב את הדבר בשעה או שעתיים. אז למי הוא מקדיש שם שיר ומה הוא מסר לכם?

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

אין ספק שזו אחת התקופות היותר קשות שעוברות על אייל גולן ובכל זאת הוא השיק, דווקא עכשיו, את אלבומו החמישה עשר, "ימים יגידו". האלבום כולל בתוכו חמישה עשר להיטים שתוך זמן קצר יגיעו לאייפון של כולנו. גם באלבום זה, כמו בשאר אלבומיו, אייל דאג שלא יהיה לנו משעמם וגיוון לנו בין סגנונות רבים ולצד השירים הקצביים הוא שם שירים ים תיכוניים שקטים ובלדות שמחזירות אותנו אחורה. את אלבומו הקודם, "הלב על השולחן", הוציא לפני שנה ותוך זמן קצר הוא הספיק להגיע למעמד של פלטינה ועל הדרך גם להרעיד מדינה שלמה.

האלבום החדש כולל את הלהיטים שכבר זכו להצלחה ענקית, "מתפלל", שיצא בזמן פרשת הקטינות שככל הנראה התפילה עזרה לאייל והוא יצא זכאי, "מבעד לדמעה", "צללים של דמותה" ו"הלילה תרקדי". בנוסף להם מחכים לכם עוד שלל שירים נפלאים כמו השיר "שיר לסבא", אותו הוא מקדיש לסבו ומודה לו על כך שגידל אותו, שיר מרגש, שווה לשמוע. באלבום זה עבד אייל עם המפיקים, היוצרים והמעבדים הטובים ביותר בארץ ואפשר לומר שמרגישים את זה, האלבום ברמה גבוהה, מגוון, חדיש ומרגש ביחד. מה שמוסיף המון לאלבום הוא קולו הנוגע של אייל שעליו אי אפשר לערער.

כמו כן, מחכה לכם שם גם השיר "אני מקווה", שדלף באמצע שבוע שעבר לרשת ולפי השמועות הוא שר אותו לאלירז על אילנית, "רק שלא יחזור על אותה טעות שעשיתי אז אני... שלא יתעורר מאוחר מדי כמוני ויבין שאת אינך". אבל לא תמיד כדאי להאמין לשמועות, כרגע הוא מתחזק זוגיות יציבה עם הדוגמנית רוסלנה רודינה, שלא הפסיקה לתמוך בו בזמן פרשת הקטינות, וזה נראה די אמתי.

אייל גולן גם סיפר על האלבום: "את דרכי המוזיקלית התחלתי לפני שנים רבות, אך עדיין הוצאה של אלבום חדש מהווה עבורי התרגשות רבה. גם הפעם חיפשתי להמציא את עצמי ולהעניק למאזינים ולמעריצים גיוון והפתעות. איסוף החומרים, התהוותם והפיכתם לשיר מרגשת אותי כל פעם מחדש. כל שיר עבורי הוא כמו ילד שנולד. כבכל אלבום יהיו שירים ים תיכוניים, בלדות אהבה מרגשות ושירים קצביים. אלבום זה קרוב לליבי במיוחד כאשר החלטתי להקדיש שיר לסבי היקר, חיים ג'מיל ז"ל שתמיד יישאר אצלי בלב וכל חיי ימשיך להיות חלק בלתי נפרד ממני. כולי תקווה כי תיהנו גם מאלבום זה. בהזמנות זו ארצה לאחל לכל עם ישראל חג פסח שמח וכשר".

לסיום... אם יש משהו שאי אפשר להתווכח עליו זה השירה של אייל, מושלמת. אז אני כבר התמכרתי לאלבום וכנראה שארוץ לקנות אותו. האלבום קיבל 9.5 בסולם המוזיקה של פרוגי. כמה אתם הייתם נותנים לו?

תגיות
תגובות