הדיווה חוזרת: דנה אינטנשיונל בשיר חדש ומקפיץ במיוחד!. צילום: איתן טל

הדיווה חוזרת: דנה אינטנשיונל בשיר חדש ומקפיץ במיוחד!

דנה אינטנשיונל ה-דיווה הגדולה מכולן חוזרת בגדול עם סינגל חדש, "Down On Me", בהפקה מיוחדת, נוצצת ומהפנטת שכולה באנגלית, עליו עבדה לגמרי בעצמה. מה חשבנו על השיר?


השיר החדש!

הדיווה גדולה מכולן, דנה אינטרנשיונל, חוזרת בענק עם סינגל חדש העונה לשם "Down On Me" שנכתב על ידי דנה ונוצר בהפקה מיוחדת של אלון אוחנה וגיל מרום.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

דנה מוציאה הבוקר את הסינגל החדש שלה מתוך אלבום חדש עליו עובדת בימי אלו, והוא כולו באנגלית. לאחר שנים של להיטים, ביניהם "אני לא יכולה בלעדיך", "סעידה סולטנה", "Cinquemilla" ואחרים, הדיווה עושה קאמבק מוזיקלי ומתחילה להפציץ שוב בשירים מקפיצים כמו שרק היא יודעת. השיר החדש הוא שיר מסיבות מקפיץ וכיפי כמו מיטב להיטיה של דנה ונדמה שהוא הולך לכבוש את המצעדים בארץ בקיץ הקרוב.

בשנה האחרונה התמקדה דנה דווקא בקריירה טלוויזניות והנחתה תכנית כשרונות מוזיקלית ראשונה מסוגה בישראל - הרכבת להקת פופ של נשים בערוץ 24. בעברה הרחוק השתתפה דנה באירויזיון עם השיר "דיווה", וניצחה בו לא רק כנציגת מדינת ישראל אלא גם כטרנסג'נדרית הראשונה שהשתתפה וזכתה בו. בשנה שעברה דנה נסעה לייצג אותנו בגרמניה, אך כמו מיי היא לא עברה את חצי הגמר וחזרה ארצה.

אז... לא יודע מה איתכם אבל אני אישית נורא אהבתי את השיר החדש.

תגובות