"אני חוזר הביתה": לי בירן משיק פרויקט חדש. צילום: איציק בירן

"אני חוזר הביתה": לי בירן משיק פרויקט חדש

לי בירן משיק את הפרויקט החדש, "Band Animal", בשיתוף עם המוזיקאי גיל לנדאו. מה הוא סיפר לנו על חזרתו למוזיקה, אותה בכלל כינה חזרה הביתה? כל הפרטים בכתבה הבאה!

לי בירן, שבתקופה האחרונה היה יותר מזמר וכבר התרגלנו לראות מככב מאחורי מסך ובעיקר בתכנית "החממה", חוזר למוזיקה עם פרויקט חדש. הפרויקט המוזיקאלי "Band Animal" הוא הקים לגמרי במקרה אם שאלתם, בשיתוף עם המוזיקאי גיל לנדאו, ויחד הם עובדים על שירי רוק באנגלית, כשמתוכם כבר יצא הראשון לאוויר / "Meant To Be".

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

הקשר בין בירן ללנדאו הוא מקרי בהחלט. לקראת הופעת יום העצמאות הגיטרסיט הקבוע של ליבי לא יכל להגיע וליבי נתקע ללא גיטריסט להופעה מאוד גדולה, הוא החליט לפנות לגיל לנדאו, עליו המליץ הגיטריסט שהבריז, וגיל כמובן מיד התייצב. הכימיה המוזיקאלית בין השניים הולידה את הפרויקט האיכותי שמוציא מבירן דברים מאוד טובים, יכולות שירה ואומנות ענקיים. אז לא יודעים מה איתכם, אנחנו שמחים שהוא חזר. 

כתב: לידור אלימלך; צילום ועריכה: אלון אלבכרי
 

הקו המוזיקאלי עליו הלכו השניים בפרוייקט, שונה לחלוטין קו המוזיקה של אלבום הבכורה של ליבי, "תני לי אויר", שהגיע לראש מצעדי ההשמעות ברוב תחנות הרדיו בישראל. הקו המוזיקאלי הזה הוא יותר רוקיסטי ויותר ווקאלי שמזכיר לנו כמה שירים ברמה בין לאומית.

אז... מה אתם יכולים לומר על הפרויקט החדש? אנחנו בוודאות אהבנו אותו.

תגובות