דור העתיד של המוזיקה: יום פתוח בבית הספר "רימון".

דור העתיד של המוזיקה: יום פתוח בבית הספר "רימון"

נדמה שהיום אמנים שרוצים להתעסק באופן משמעותי במוזיקה מתחילים ישר מתכניות ריאליטי שירה, אולם ישנם גם דרכים אחרות. בית הספר למוזיקה "רימון" יקיים יום פתוח עבור מוזיקים וזמרים שמעוניים לעסוק בעשייה המוזיקלית

לא קל להיות אמן מוזיקלי ובכלל לעסוק במוזיקה, במיוחד שיש תחרות רבה כל כך מול כל משתתפי הריאליטי שירה, אולם במקביל ישנם בית ספר למוזיקה בארץ, בהם "רימון", שמקיימים ימים פתוחים וסדנאות להעשרה ולמידה. ביום חמישי ה-9 ביולי בשעה 17:00 יתקיים יום פתוח בו תוכלו לקחת חלק בסדנאות ובמספר שיעורי מוזיקה עם טובי האמנים.

במסגרת הערב, תתקיים סדנת הלחנת שירים עם יהודה עדר שיארח את איה כורם, סיור בכיתות הלימוד\ אנסמבל "כוורת ישראלית" עם גלעד שפירא, אנסמבל "דיסני" עם רעות יהודאי, מפגש עם משה סיני מנכ"ל רימון ומפגש עם המוזיקאי והמורה ערן צור. כדי להצטרף לסיורים יש להירשם באתר האינטרנט או בטלפון 03-5408882.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

מלבד זאת, בחודש מרץ השנה פגשנו את חברי להקת "הסיבוב האחרון" שהספיקו כבר להופיע ברידינג ובערוץ 24 מבית הספר למוזיקה "ארטיק". מבחינתם הגיל זה לא מה שנחשב, אלא המקום שנותן להם את האפשרות להתפתח. החל מקליפים וקאברים בינלאומיים שזכו להצליחה אדירה ועד למפגש עם אמנים שונים. "יש סדנאות, במה פתוח ולהתאמן בכוחות עצמך, להתאמן לבד ולהופיע עם ביטחון". צפו:

חברי להקת "הסיבוב האחרון". כתבת: מאיה אבישר; צילום ועריכה: אלון אלבכרי
 
תגיות
תגובות