האזינו: עידו בי וצוקי ונצ׳י נצ׳ בשיעור בגיאוגרפיה. צילום: יחסי ציבור

האזינו: עידו בי וצוקי ונצ׳י נצ׳ בשיעור בגיאוגרפיה

פחות מחודש לאחר שהוציאו את ״פיילו פייט״ שהתגלה כלהיט בין לאומי, מארחים הצמד עידו בי וצוקי את הראפר נצ׳י נצ׳ בשיר חדש שנשמע כמו שיעור בגיאוגרפיה

 

התקופה האחרונה היא המוצלחת ביותר של הצמד עידו בי וצוקי, מהוצאת השירים ״נגעת לי בכוס״ שבו אירחו את הרכב הנוער KYD, "מי משוגע" שבו אירחו את הראפר איזי והשיר "אם את זורמת" ששחררו ביחד עם הזמר יואב אליאסי, עד היום צברו כאלפי צפיות וקהל נוסף, מטורף, כמו שהם אוהבים!

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

הערב (ד׳) שחררו הצמד עידו בי וצוקי שיר חדש שבו הם אירחו את הראפר נצ׳י נצ׳. שיר זה לא דומה לשיריהם האחרונים, בשיר זה הקהל משתתף כאשר הוא מתבקש לייצג את עדתו, שיעור גיאוגרפיה - כבר אמרנו? כל אחד בקהל צריך לצעוק או להרים את הידיים באוייר הכי גבוה, משמע הדבר לייצג את עדתו. השיר ממש מגניב מקפיץ והכי חשוב, משתף את הקהל. מעריץ סיפר לפרוגי כי "אני בטוח שהשיר יהפוך ללהיט אפילו בדקות הראשונות שלו, מחכה כבר להופעות לייצג את העדה שלי". 

כמו הראפר איזי, גם הצמד יהפכו לכוכבים ואלילי נוער בחנוכה השנה, הם ישתתפו בכ-102 מופעי פסטיגל, הם סיפרו לפרוגי כי "אנחנו לא נעמוד עם טייץ וחרב, אנחנו נעשה מה שאנחנו יודעים". 

SO... אנחנו מחכים לשירים החדשים של הצמד ובעיקר לחנוכה הקרוב לראות אותם מככבים על בימת הפסטיגל. מה אתכם?

תגובות