האמנים מאחלים לתושבי הדרום: שמרו על עצמכם. צילום: יחסי ציבור

האמנים מאחלים לתושבי הדרום: שמרו על עצמכם

עקב המצב הקשה בדרום ומרכז הארץ ומבצע צוק איתן, תושבי הדרום והמרכז חווים כבר שני לילות קשים מהרגיל, והאמנים והזמרים שכולנו אוהבים נרתמו להרגיע ולנחם אותם, מי הצטרף?

אלו ימים קשים במדינה הקטנה שלו, ובמהלך מבצע צוק איתן - חלק מן האמנים המוכרים והאהובים בישראל בחרו למצוא רגע של שקט ולשתף אתכם בהרגעות האישיות שלהם, שהכל יהיה בסדר ושזה עובר. בין המשתתפים; חן אהרוני, רינת בר ומאור אדרי.

יהב טווסי:

טווסי. צילום: יהב טווסי
 

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

בן רחביה:

רחביה. צילום: באדיבות נתנאל מויאל יחסי ציבור
 

לידור סולטן גם הצטרף והרגיע, "לכל נוער ישראל בדרום הארץ ובמרכזה, עם ישראל חזק. אין לנו מה לפחד כלל, בואו נתאחד כולנו ונחזק את חיילי צהל באויר, בים וביבשה ואת כל כוחות הבטחון שעושים את עבודתם יומם וליל כדי לשמור על בטחונה של מדינת ישראל. שה׳ ישמור אותם ואת כל מדינת ישראל".

לידור
לידור © באדיבות נתנאל מויאל יחסי ציבור

מאוד אדרי:

אדרי מחזק. צילום: מאור אדרי
 

חן אהרוני: "יש משהו ממכר בתחושת הפחד - נתלים עליה ונותנים לה להוביל... הפעם אנו חייבים להיות איתנים וחזקים. עם אחד מאוחד לא מפחד. גם אני נתקל ביום יום באזעקות במצבים הכי לא מתאימים (לא שזה מתישהו כן מתאים) אבל משתדל לשמור על קור רוח כדי לא לסכן את עצמי. כי חייבים! המציאות שלנו קשה ולא הגיונית ומי יתן ובעקבות המבצע הזה נתעורר למציאות חדשה ורגועה. לתמיד. תחבקו את הקרובים שלכם, תהיו קשובים ועירנים ותשתפו את שעל לבכם, זה עוזר... אוהב אתכם. מחזק אתכם. שננצח את הפחד! שפשוט ננצח!"

חן
חן © באדיבות נתנאל מויאל יחסי ציבור

להקת בויבנד:

להקת בויבנד. צילום: באדיבות נתנאל מויאל יחסי ציבור
 

מישל כהן: "גולשי אתר פרוגי היקרים, אני שולח לכולכם חיבוק חזק וים אהבה! אלו ימים לא קלים עבור כולנו, אבל דווקא בימים אלו אנחנו צריכים לחבק את האחים שלנו, את ההורים שלנו ואת החברים שלנו ולהיות כמה שיותר מאוחדים! ליבי עם כל אחד ואחת מכן, תהיו חזקים. שלכם באהבה גדולה מישל כהן".

מישל
מישל © פרטי

רינת בר:

בר מרגיעה. צילום: רינת בר
 
תגובות