ראיון ווטסאפ: הדור הבא של היזמות. AdobeStock

ראיון ווטסאפ: הדור הבא של היזמות

שיר בניטה (18) ודקל מלכה (17) לוקחים חלק בחברת "AFA" בתור הסמנכ"לית והמנכ"ל (בהתאמה) ויצרו יחד עם עמיתיהם לחברה אפליקציה שכעת נמצאת בתהליכי פיתוח ומטרתה להציע סרטוני עזר לפתרון בעיות יומיומיות לאוכלוסיית הגיל השלישי. תפסנו את זוג היזמים, חניכי עמותת "יוניסטרים" לשיחה על המיזם, על הדרך ועל חוויות בלעדיות מהתהליך

החופש הגדול כבר כאן, בזמן שמרבית בני הנוער נחים ונהנים, בתקופת לימודים מאתגרת  בזמן קורונה. קבוצת בני נוער, חניכי יוניסטרים, מבית הספר אורט סינגלובסקי בדרום תל אביב, עובדים על אפליקציה ייעודית אשר תיתן מענה לאוכלוסיית הגיל השלישי, במיוחד לאור תקופת הקורונה בה אנו נמצאים. תפסנו את דקל מלכה, מנכ"ל הקבוצה ואת שיר בניטה, סמנכ"לית הקבוצה לראיון בו ספרו לנו על המיזם וחוויות בלעדיות מתוכו!

עוד בערוץ המגזין של פרוגי:

הילה קליין COO  בfiverr :" העבודה השבועית עם חניכי יוניסטרים מאוד מרגשת אותנו. זה כייף לראות איך עם הזמן החניכים עוברים תהליך שאותו למעשה עובר כל יזם. אם זה מציאת צורך ומיפוי של השוק ופרזנטציה באנגלית עסקית. אנחנו באמת חושבים שהיכולת של החניכים לא נופלת מאף יזם בוגר, ומקווים שהפעילות השבועית אתנו תעצים אותם ותיתן להם כלים פרקטיים ומעשיים לחיים".

אסף וייס מנכ"ל עמותת יוניסטרים : " ליוניסטרים 21 מרכזים שונים ברחבי הפריפריה הכלכלית והחברתית בישראל. אנחנו מסתובבים כל יום בין המרכזים השונים, וממש רואים את העשייה האדירה שמחוללת העמותה. רואים את בני הנוער, שלא רק מקבלים דרך התכנית את הכלים להצליח בעצמם בחיים, אלה גם איך הם מצליחים ליצור בעצמם אינטראקציה עם כל הקהילה שהם מגיעים ממנה – עם הרשות המקומית, ועם חברות שונות שנמצאות סביבם וממש ליצור אקו סיסטם שמשפיע על האזור שהם חיים בו. החלום שלנו הוא שחניכי יוניסטרים יהיו הכוח המוביל ומנוע הצמיחה של הפריפריה בישראל"

 

 

תגובות