איך תגלי שבן זוגך בוגד בך?. איך תגלי שבן זוגך בוגד בך? צילום מסך: יוטיוב

איך תגלי שבן זוגך בוגד בך?

מרגישה שהיחסים כבר לא כמו פעם? בן הזוג מתרחק ואת כבר מרגישה שאת רואה את האור בקצה המנהרה של מערכת היחסים הזו? אולי הלב שלו כבר חמק מזרועותייך לזרועותיה של מישהי אחרת ואפילו לא שמת לב? אנחנו כאן לפתוח לך את העיניים! תודי לנו כבר אחר כך

כל בגידה אפשר לזהות בעזרת כמה תסמינים, ואנחנו כאן כדי להוציא אתכן מהאדישות. אז נתחיל בפרוייקט איתור התסמינים בעזרת החבר הכי טוב שלנו - הפלאפון שלנו! יכול להיות שבזמן האחרון ניסית לגשת אל האייפון (או הגלקסי, אנחנו לא מקיימים פה אפליות חלילה!), וראית שהחבר שינה סיסמא? אז בעצם מסתבר לך שהסיסמא היא כבר לא תאריך הלידה שלך, כפי שדאגת שתהיה בתחילת הקשר.. מה גם שנמנעת ממך עכשיו כל גישה אפשרית לפלאפון שלו, לנו אישית זה מדליק נורה אדומה!

עוד במדור היחסים והאהבה של פרוגי:

האינטואיציה הנשית שלך כבר מרגישה שהקשר דועך ואת בעצמך כבר מרגישה שהבחור כבר מפסיק לשלוח הודעות, ולא, הטיעון של "אני מסדר את הבית 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע" לא תופס כל עוד לא קוראים לו סינדרלה.

בנוסף לכל אלה, אם אתם כבר בקושי נפגשים והחבר מאשים את העומס בלימודים ומנפנף אותך בטענה שכל השבוע הוא צריך "ללמוד למבחן במתמטיקה עם ילדה מהכיתה", אנחנו אישית היינו עושים 1+1 ומסיקים קצת מסקנות על טיב הקשר.

אם אחרי כל זה עוד לא חשדת, מקווים שהתחלת לחשוד כשלקח לו זמן להיזכר בשם שלך כשפנה אלייך, ואולי אפילו פלט פעם שם אחר בתירוץ של "אני עייף ולא מרוכז", אישית היינו דואגים לבדוק במה המחשבות שלו כן מרוכזות.

אז בנות, שלא יעבדו עליכן!

תגובות