מה קורה כשבן הזוג עובר למקום רחוק?. מה קורה כשאחד מבני הזוג עובר מקום? אדם ג'ונס, adamjones.freeservers.com

מה קורה כשבן הזוג עובר למקום רחוק?

נמצאים במערכת יחסים מצליחה ופורחת? מה קורה כאשר אחד מבני הזוג נאלץ לעבור מקום מגורים ואתם נמצאים רחוק ממנו? איך מתמודדים עם המכשולים שיש בדרך? האם הקשר יכול להחזיק מעמד? כתבתנו החליטה לבחון את האפשרויות הנמצאות

מערכת יחסים היא מקום חם ומגבש זהות, מקום שכיף לברוח אליו כשקשה ולזכות בחיבוק אוהב. אך מה קורה כשאחד מבני הזוג נאלץ לעבור למקום מרוחק יותר? המון זוגות מבלים את רוב היום שלהם יחד, וגם כאשר הם אינם יחד הם יודעים שקיים מישהו פה בקרבה שעליו הם הכי סומכים ויכולים לברוח עליו בעת צרה אך מה קורה שהאדם שהיו רגילים להיות לצידו רוב חייהם נאלץ לעבור?

עוד במדור היחסים והאהבה של פרוגי:

לפעמים, המעבר אינו גורם לניתוק, אלה ההפך. בני הזוג שמפחדים להתרחק, מנסים להשאר כמה שיותר קרוב ולפעמים זה אפילו יותר קרוב מפעם. יותר שיחות טלפון, יותר הודעות מרגשות, יותר התעניינות על ההרגשה היומית, יותר '' אני אוהב/ת אותך'' וכו'.

כמובן, גם מנסים להפגש כמה שיותר, בכל זאת חברים לא לשכוח שאנחנו חיים בארץ ישראל שהמרחקים אינם עצומים ואפשריים, רכב פרטי, אוטובוס, רכבת ולמי שממש רחוק גם מטוס אז תמיד אפשר להפגש בסופי שבוע ובחגים זה לא בלתי אפשרי. אך, יש לזה עוד צד. לפעמים המעבר הוא כן מפריד, ואפילו הפרידה הזאת יכולה להיות יותר כואבת.

הפרידה יכולה להגרם מכמה דברים:
בני הזוג שהיו רגילים להיות יחד כל היום אינם יכולים לסבול את הלבד, ואף משתגעים ממנו ומעדיפים להתנתק מהקשר ועם כל הכאב למצוא תשומת לב במקום אחר.עוד סיבה שיכולה לגרום לפרידה, היא חוסר אמונה בין בני הזוג, היום קל להכיר בנות/ בנים, פייסבוק, וואטסאפ, אינסגרם לא חסר ולכן גם האמינות יורדת. בן אדם שאינו סומך על בן זוגו במיוחד כאשר מדובר במרחק ואינו יודע מה מתרחש איתו והאם בכלל הוא לא משקר יכול להשתגע מכך עד כדי שיחליט להפרד.

ויש מקרים שכן, בן הזוג יצא והכיר מישהי חדשה שיותר מתאימה לו ומחליט לסיים את הקשר בכדי להתחיל מחדש במקום החדש או במקום הישן.כמובן, יש עוד אלפי סיבות לפרידה, אך עצה שלי מניסיון זה לנסות להחזיק את הקשר וגם אם לא תמיד מצליח להשאר ידידים במיוחד בהתחלה. כשבן הזוג עובר, הוא בהלם, הוא מגיע למקום חדש ואינו יודע איך להגיב לכן הוא צריך תמיכה מאדם קרוב עליו שהרבה פעמים הוא מוצא תמיכה זה אצל הבן זוג.

לכן צריך לתת לו חום זה עד שהתרגל כי בכל זאת זה שהוא נמצא בעיר אחרת לא הופך אותו כלא חשוב בעניינו.
אז תזכרו, לקבל כל דבר באהבה כי שזה קשור לאהבה זה לא קורה סתם.

תגובות