מתערער וחושב שזה לא זה? הסימנים שהגיע הזמן לוותר. צילום: shutterstock

מתערער וחושב שזה לא זה? הסימנים שהגיע הזמן לוותר

הכרת מישהי ואתה חושב שהכל טוב ויפה ואז לפני הצעד הנחשק להגיע למערכת יחסים אתה טיפה מתערער וחושב שזה לא זה? הנה הסימנים שהגיע הזמן לוותר

להיות במערכת יחסים זה לא דבר פשוט, בטח לא קל. הרגעים המעורערים ביותר ולפעמים המלחיצים ביותר, אלו הם הרגעים של תחילת הקשר, של הדייטים הראשונים. הנה מצאת לך מישהי שעל פניו אתה רוצה, על פניו היא הבחורה המושלמת, מתלבשת טוב, המידות הנכונות בעיניך, אופי מושלם ובקיצור - מושלמות. אבל מה הבעיה? הבעיה שאתה פתאום צריך לעשות את הצעד, את הצעד להפוך את זה מ"רק יוצאים" ל"זוגיות" או ב"מערכת יחסים". והיא? היא פתאום דורשת יותר מידי. שמונה סיבות למה לוותר ולעבור הלאה:

1. היא רוצה שתהיה מישהו שהוא לא אתה - אתה בכלל בחור עצלן, חסר רגשות עם שיער שחור והיא רוצה שתהיה ספונטני, רומנטי ובאיזשהו מקום אפילו בלונדיני. אל תשכח שהיא אמורה לאהוב אותך כמו שאתה, לא איך שהיא מדמיינת.

עוד במדור היחסים של פרוגי:

2. הבטחות תמיד נשברות - היא הבטיחה לבוא איתך לסיבוב בקניון או לצאת איתך לסרט שאתה אוהב ותמיד, אבל תמיד, ברגע האחרון היא מבטלת? תזכור אם היית חשוב לה היא הייתה מגיעה. או יותר גרוע, אם אתה היית מבריז לה, היא הייתה שוחטת אותך.

3. אהבה בכוח - אהבה אמורה לבוא טבעי. אם אתה עדיין מתלבט. כנראה שזה ממש לא זה.

4. אתה נמשך לחיצוניות שלה - אל תשכח, אהבה מתבטאת בהכל, גם אם זה חיצוני וגם אם זה פנימי, אם אתה מרגיש שאין עם מי לדבר, פשוט תוותר.

5. יותר מידי שינויים - היית הבחור העצלן חסר הרגשות עם השיער השחור, ולאט לאט הגעת לרמת הספונטני-רומנטי? תזכור שזה לא אתה וזה מי שהיא רוצה שתהיה.

© shutterstock

6. אתה לא נפתח - כנראה שיש סיבה שאתה לא נפתח בפניה. אולי אתה רוצה אותה אבל כנראה פשוט לא סומך עליה מספיק. אם אתה לא יכול לסמוך על מי שאתה יוצא איתה, פשוט צא מזה.

7. רק אתה יוזם - אם היא אף פעם לא שולחת הודעות ולא יוזמת. ואם, הגענו לרגע המיוחל והיא כן יוזמת משהו, אבל למעשה היא יוזמת ניצול מכוון של "יש מצב אתה לוקח אותי ואת החברות שלי לבריכה", הגיע הזמן שתחתוך את זה ומהר. אם היא הייתה מתעניינת בך, כנראה שהיא הייתה שולחת הודעות ויוצאת איתך, כי היא רוצה לראות אותך.

8. אתה חושב יותר מידי - הכל אמור לבוא טבעי, אם אתה חושב כמה פעמים לפני כל דבר, כנראה שמשהו פה לא בסדר. 

תגובות