הסרטונים הויראליים: "הישראלים" חוזרים ואוסטין משחק. צילום: צילום מסך מהאינסטגרם

הסרטונים הויראליים: "הישראלים" חוזרים ואוסטין משחק

פינה יומית וחדשה בפרוגי, בה כל יום נציג כמה סרטונים ויראליים, המצחיקים והמגניבים ביותר של אותו היום. והפעם? מאמני הכדורגל חוזרים למגרש וכוכב הסדרות אוסטין מאהון משחק בקומדיה

השבוע עבר על כולנו בצורה טובה, ללא כל בעיות משמעותיות ודווקא עם שקט בחיים. כתבתנו, מאי מורד מצאה עבורכם את הסרטונים החמים של היום, אלו שיגרמו לכם לצחוק, לחייך או סתם לשיר.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

רמי ומרציאנו משתלטים על נבחרת האמנים של ישראל

רגע לפני שנבחרת האמנים של ישראל טסה לייצג אותנו במונדיאל במוסקבה, הם מקבלים אימון מרמי ומרציאנו – הלא הם "הישראלים". את "פנק אותה!" – זוכרים? אוקיי, אז זה לא המערכון הזה, אלא המערכון של מאמני הכדורגל הישראלים, אותם מגלמים אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי.

במערכון שנוצר במיוחד לנבחרת האומנים הישראלית רמי ומרציאנו באים לאמן את הנבחרת לקראת המונדיאל במוסקבה ונתקלים בקושי רב מצד האומנים ומצד המאמן עצמו שמתייחס לאומנים כאל הדמויות שלהם בטלוויזיה ובקולנוע. בנבחרת חברים: עמוס תמםאקי אבני, קובי אפללודני רופאנחל בונניאושרי כהן ונוספים. צפו:

אוסטין מאהון מחפש מנהל אישי חדש

במערכון חדש באתר האינטרנט הקומדי, "Funny or Die" , פול שר ומל קוואן מתחזים למעריצים של אוסטין מאהון, מאהומיס. בעיקרון אוסטין נפגש עם מפיק שטוען שהוא רוצה להחתים אותו, אבל הפגישה משתנה מפגישת עסקית לתפנית שונה ומתרברבת, כאשר שר טוען שחבט בלובאטיקס (מעריצי דמי לובאטו) ושהצית מכונית מלאה בדיירקשונרס (מעריצי וואן דיירקשן). נראה שאוסטין יודע גם לשחק. צפו בקליפ המצחיק:

תגובות