חדשות הקולנוע: "שהאזאם" בליהוק חדש ומפתיע. צילום: באדיבות yes

חדשות הקולנוע: "שהאזאם" בליהוק חדש ומפתיע

מעריצים רוצים שבן אפלק יקבל סרט סולו משלו בתור באטמן, דווין ג'ונסון מכריז על יום צילום ראשון וראיין גוסלינג בתפקיד חדש. כל מה שקרה השבוע בעולם הקולנוע

 

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

שובר שיאים

סרט הפעולה המפתיע של השנה, "גודזילה נגד קונג", בכיכובה של מילי בובי בראון, מפגיש בין שתי מפלצות מוכרות מהעבר. זה לא סוד שמגפת הקורונה השפיעה רבות על עולם הקולנוע, אך נראה שהסרט שצלח את המגפה בדרך הטובה ביותר. מרגע הפצתו זוכה לתואר "הסרט המרוויח ביותר מאז תחילת המגפה" עם רווח של כ-69.5 מיליון דולר.

דווין ג'ונסון מעדכן את המעריצים

לאחר המתנה ארוכה נראה שהסרט "Black Adam" (או בעברית: "אדם השחור") קרוב מתמיד. בשבוע האחרון דיווין ג'ונסון המגלם את הנבל בתפקיד ראשי בסרט, חשף בעמוד האינסטגרם שלו תמונה מחגיגות יום הצילומים הראשון. הוא סיפר על תחושת הכבוד להיות חלק מהקאסט ומצוות הפקה עמוס בכוכבים, ביניהם נמצא הבמאי ז'אומה קולייט-סרה.

המעריצים אמרו את דברם

בן אפלק לבש את החליפה האגדית של באטמן בפעם הראשונה בסרט "באטמן נגד סופרמן" וזכה לאהדת המעריצים. הוא המשיך לאחר מכן לככב בסרט "ליגת הצדק" שזכה לביקורות רעות. לאחר שהובטח לו גם סרט סולו של באטמן בכיכובו, אך גם ידוע עניין הסרט התגלגל לגרסה הנוכחית של "הבאטמן" שהוא בכלל בכיכובו של רוברט פטינסון. השבוע טוויטר התמלא בהאשטאג "#MakeTheBatFleckMovie" בו המעריצים של אפלק השתמשו בכדי להביע את דעתם כי לאפלק יש עוד פוטנציאל בתפקיד ולנסות לגרום לאולפני 'DC' להכין סרט סולו לאפלק. מעריץ אחד כתב "אם בן אפלק רוצה לעשות את זה, אני ב-100% תומך ב#MakeTheBatFleckMovie."

מסע בין כוכבים

מעריצי סטאר טרק להתפקד! השבוע לאחר המתנה ארוכה של יותר מחמש שנים, אולפני 'פרמאונט' פרסמו תאריכים חדשים לסרטים שעומדים לעלות בקרוב, כשבינהם סרט "מסע בין כוכבים" חדש. הסרט עדיין חסר שם, חסר במאי וחסר גם קאסט. למרות השמועות מפעם על פרויקט של קוונטין טרנטינו או סרט עם כריס המסוורת' יחד עם כריס פיין, עדיין אין לזה אישור או אפילו דיבור על יציאה לפועל. הסרט צפוי לצאת לאקרנים ב-9 ביוני בשנת 2023, שקרובה הרבה יותר ממה שנדמה, לכן אין מה לדאוג, פרטים חדשים יגיעו ממש בקרוב מהצד השני של הגלקסיה.

© צילום: באדיבות yes

וויל סמית' נוקט עמדה

לאחר העברת חוקים חדשים במדינת ג'ורג'יה שבארצות הברית לגבי הגבלות ההצבעה (למשל איסור לחלק מזון ומים למי שמחכה להצביע), וויל סמית' החליט להעביר את הצילומים לסרט החדש שלו, "אימנציפציה", למקום אחר. במכתב משותף שפרסם יחד עם במאי הסרט אנטואן פוקואה הם כתבו: "אנחנו לא יכולים במצפון טוב להמשיך ולתמוך כלכלית בממשלה המחוקקת חוקי הצבעה רגרסיביים שנועדו להגביל את הגישה לבוחרים".

וויל סמית'
וויל סמית' © צילום: gettyimages.ILCharles Coates

לוסי לו מצטרפת לדי סי

השחקנית לוסי לו ("להרוג את ביל") מצטרפת לזאקרי לוי, אשר מגלם את גיבור העל שהאזאם בסרט "שהאזאם: זעם האלים" מבית 'DC'. על-פי דיווח של מגזין "Variety'', לו תגלם את הדמות קליפסו, אחותה של הספרה שתגלם הלן מירן. עדיין לא ברור איך ייקחו הדמויות חלק בסרט, מכיוון שלקליפסו אין קשר ליקום של 'DC'. שתי הדמיות הללו, הן בנותיו של האל היווני אטלס, שהוא אחד ממקורות הכוח של שהאזאם. הסרט "שהאזאם: זעם האלים" מתוכנן להגיע לאקרנים ב-2 ביוני 2023.

שהאזאם
שהאזאם © צילום: באדיבות yes

הסרט הבא של ראיין גוסלינג

זוכה גלובוס הזהב ראיין גוסלינג ישחק בסרט אינדי שנקרא "השחקן" בבימויו של דיוק ג'ונסון. על-פי דיווח של מגזין "Deadline'', מי שרכשה בזכויות להפצת הסרט היא חברת 'Neon', שרכשה את הזכויות בצפון אמריקה בסכום של שבע ספרות. גוסלינג יגלם בסרט את השחקן פול קול שננטש באוהיו של שנות ה-50 לאחר התקפה אכזרית. כשהוא סובל מאובדן זיכרון חמור, הוא מתקשה למצוא את דרכו חזרה לחייו בניו יורק ולתבוע בחזרה את מה שאיבד. הסרט מבוסס על הרומן רב-המכר "Memory" מאת הסופר דונלד א. ווסטלייק. 

ראיין גוסלינג
ראיין גוסלינג © צילום מסך מטריילר

רשתות הקולנוע שנסגרות לצמיתות 

רשתות בתי הקולנוע 'ArcLight Cinemas' ו-'Pacific Theatres' בלוס אנג'לס נסגרות לצמיתות. המיקום של "ArcLight" בהוליווד, שכולל את כיפת סינרמה האייקונית, הוא אחד מבתי הקולנוע המצליחים במדינה, מה שהופך את החדשות המצערות למפתיעות עוד יותר. המיקום הזה אף הופיע בסרט האחרון של קוונטין טרנטינו "היו זמנים בהוליווד". החברה אמרה בהצהרה כי "חברת 'Pacific' לא תפתח את המיקומים של בתי הקולנוע של 'ArcLight' שלה ואת התיאטראות של 'Pacific'. זו לא הייתה התוצאה שמישהו רצה, אך זה מגיע לאחר מאמץ אדיר שמיצה את כל האפשרויות הפוטנציאליות,  אין לחברה דרך קיימת קדימה".

© צילום: AdobeStock

 

תגובות