Available: מה מסתתר בוואטסאפ של הסלבס?. צילום: רפי דלויה

Available: מה מסתתר בוואטסאפ של הסלבס?

הטלפונים של הסלבריטאים זה הדבר שהכי מעניין אותנו אבל איך בעצם נראה הוואטסאפ שלהם והאם הם פעילים בכלל?

נראה לאחרונה לפני 3..2..1. כולנו מתעניינים במפורסמים השונים, קוראים עליהם בכתבות, רואים אותם בסדרות טלוויזיה או בכלל שומעים אותם ברדיו, אבל אף אחד לא באמת יודע איך נראה הוואטסאפ שלהם, האפליקציה שכל האנשים בעולם בערך משתמשים בה הכי הרבה. קבלו: 

אושרי כהן 

כוכב "ניו יורק" שחוזרת לעונה חדשה ממש בסוף החודש, נמצא פעיל בוואטסאפ, ואפילו מראה לנו את החיבה לכלבים שלו בזכות התמונה המדהימה שיש לו באפליקציה. חמודים

© צילום מסך מהווטסאפ
© צילום מסך מהווטסאפ

אסתי גינזבורג

הדוגמנית הכי יפה על הפלנטה, גם פעילה מאוד בווטסאפ ולא שוכחת לפנק אותנו בתמונה עם סקייטבורד מגניב מאחד הצילומים שלה. אנחנו היינו מעדיפים תמונה בבגד ים. 

© צילום מסך מהווטסאפ
© צילום מסך מהווטסאפ
 

דנה פרידר

כוכבת "ערוץ הילדים" כניראה לא כל כך פעילה בוואטסאפ בגלל שהבטריה שלה כל הזמן נגמרת. פעם הבאה, תקחי מטען, המעריצים רוצים להתכתב איתך! וגם תנסי אולי להחליף תמונה, היא קצת ישנה.
יון תומרקין

כוכב הילדים הכי חתיך שיש החליט שהוא כותב סטטוס קצת שונה וקשה לפיענוח. תומרקין כתב "L.G.F.U.A.D" שזה בעצם תרגום חופשי ל"בואו נדפק ונמות". אנחנו אהבנו את השנינות, תמשיך ככה. 

 ירון ברלד

לקומיקאי הכי מצחיק על המסך צריכה להיות גם תמונה מצחיקה. ברלד מצולם שהוא קצת עייף אבל לא משנה איך - אנחנו עדיין צוחקים ממנו. ברלד כנראה עייף מהעבודה שכתובה לו בסטטוס. המלצה שלנו: שמונה שעות שינה והכל עובר.  

 אורי פפר

הסוכן מורנו ב"שוברי גלים" כנראה לא ממש אוהב לדבר בטלפון עם אנשים אז הוא מעדיף לדבר איתם רק בווטסאפ. אנחנו מקווים שעם יעל אתה אוהב לדבר בכל מצב. 

 אסף גורן

איש המוטיבציה ידוע באהבה הרבה שלו לישראל ואנחנו גם רואים את זה דרך הסטטוס שלו. כמובן שלא שכחנו את התמונה שלו באפליקציה עם הריבועים המעלפים שמשאירה אותנו בעיקר לרייר. 

 דני לשמן

כוכב "השמיניה" כבר מזמן סיים ללמוד, אבל זה לא מנע ממנו לכתוב בסטטוס שהוא אכן בבית ספר. אנחנו ממליצים לך לעדכן את הסטטוס שלך וגם להתעדכן במדור האופנה שלנו להבין שהכובע בתמונה בצד הוא הכי "ביוש".


 לי בירן

כוכב "החממה" כנראה ממש אוהב את סשה ברון כהן אם הוא החליט לכתוב על הדמות שלו סטטוס בווטסאפ. אנחנו רק מקווים שלא יסגר עלייך תא המטען, בכל זאת - יש עוד אלפי מעריצות שצריכות להצטלם עם פרצוף יפה. 

 דודו אהרון

גם הזמר סיים מזמן 12 שנות לימוד אבל זה לא מנע ממנו לרשום שהוא נמצא בבית הספר. טוב נו, כולנו בעצם היינו מתים לחזור לשם. ובמקום תמונה של עצמך אולי תעלה תמונה עם החברה? אנחנו בעד.

 תובל שפיר 

האיש שמזוהה בעיקר עם "גאליס", כנראה מזוהה גם עם "החתול במגפיים". שפיר העלה בצד תמונה של החתול, וזה גורם לוואטסאפ שלו להיות כל כך חמוד! אנחנו התאהבנו. 

נווה צור 

החנון מ"מועדון החנונים" כנראה משתעמם בווטסאפ בגלל הסטטוס שלו. אנחנו היינו ממליצים לו להיות ביותר קבוצות באפליקציה ואז אולי הוא פחות ישתעמם. תנסה את זה, בהצלחה!

 מיכאל אלוני

אנחנו מבינים שלמנחה "דה וויס" ממש מצחיק בווטסאפ, וגם כנראה הוא ממש מתחבר לסדרה שהוא משחק בה בימים אלו "שוברי גלים" בגלל התמונה של הכריש לאפליקציה. רארררר

גיא לרר 

מגיש "צינור לילה" כנראה התעייף לחפש סרטונים ברשת כל היום ונראה עייף מאוד בתמונה שלו בוואטסאפ. אל תדאג, שי לי תכף חוזרת מחופשת לידה. 

 עוד במדור התרבות של פרוגי:

 

 

 

תגובות