העזנו לפנטז: כך תראה ארצות הברית בהובלת ווסט-קרדשיאן. צילום: gettyimages.IL/Jamie McCarthy

העזנו לפנטז: כך תראה ארצות הברית בהובלת ווסט-קרדשיאן

מאז הצשאנחנו עדיין לא נרגעים מההצהרה של קניה ווסט על התמודדותו לנשיאות ארצות הברית, אז הרשנו לעצמנו לדמיין איך זה יראה כשהוא וקים יכנסו לבית הלבן!

העולם כולו משתעשע מהמחשבה שקניה ווסט מגיש את מועמדותו כנשיא ארצות הברית בבחירות הבאות, הראפר צייץ על כך בטוויטר וגרם לכולם לדבר עליו ביום העצמאות האמריקאי. לא ברור אם הוא רציני או לא, שכן זאת לא הפעם הראשונה שווסט מדבר על האופציה הזאת, אך בשאר הפעמים זה הסתיים ללא שום דבר רציני בנושא.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

ובכל זאת, ב-3 בנובמבר 2020 יתקיימו הבחירות לנשיאות ארצות הברית והוא יצטרך להתמודד מול טראמפ, שעד עכשיו ווסט היה אחד מתומכיו הנלהבים ביותר ואפילו ביקר אותו כמה פעמים, יחד עם אשתו קים קרדשיאן, בבית הלבן. ווסט כתב: "עלינו לממש כעת את ההבטחה שגלומה באמריקה על ידי אמון באלוהים, איחוד חזוננו ובניית עתידנו. אני מתמודד על תפקיד נשיא ארצות הברית", וחתם בהאשטאג המרגש #2020VISION

© gettyimages.il/Drew Angerer

הרשנו לעצמנו לדמיין איך תיראה ארצות הברית בהובלתם של השניים שלא מפסיקים לככב במדורי הרכילות - וכך זה יראה.

המנון ארצות הברית - בשירת ראפ

בכל זאת, צריך להשתמש ביכולות הראפ של ווסט, ויש מצב שהוא ינסה להשתלט על זה.

 

הבית הלבן ייצבע מחדש

בכל זאת, כבר יש להם כרגע בית לבן משלהם וכדי שלא ישתעממו הם לא יתנו לזה לקרות שוב. על אף שהבית הלבן מכיל בעצמו חדרים בצבעים שונים, קים תדאג למיתוג מחדש בנושא.

 

טיפול באופן אישי ב"מחאת השחורים"

אם יש משהו שקניה ידאג לו ברצינות זה הנושא החשוב הזה שקרוב כל כך לליבו וידאג לשוויון ולטיפול ממוקד בבעיות שיצוצו.

© Gettyimages.IL/Roy Rochlin

אופנה בכל מקום

כולם ידברו רק על הלוקים של קים כאשת הנשיא, במקום על מה שחשוב באמת.

© Gettyimages.IL/Roy Rochlin

איסור השמעתה של טיילור סוויפט ברחבי אמריקה

ובכן, זה לא יהיה פייר, חוקי או כל דבר אחר, אבל זה יהיה די מרושע מצידו, אם הוא יתנקם בה ויתדלק את הריב המתוקשר דרך המעמד שלו. נקווה שזה לא יקרה, כן? 

© Gettyimages.IL Larry Busacca / Staff

נעליים ואיפור להמונים

מדי חודש יעניקו הזוג מוצרים מהמותגים הפרטיים שלהם כמו מותג הנעליים המפורסם של קניה או מוצרי הטיפוח של קרדשיאן, עבור אנשים נזקקים. מה שנקרא - "אם אין כסף, תתאפרו".

© צילום מסך מאינסטגרם

משפחת קרדשיאן - בנשיאות

אוקיי, הדבר החשוב ביותר שיצא מכל הבחירה המוזרה הזאת לנשיאות זה עונות חדשות של "משפחת קרדשיאן" בבית הלבן ואת עלילותיה של קים כאישה הראשונה של ארצות הברית. רק מלחשוב על זה אנחנו מתמוגגים. כריס ג'נר - לטיפולך!

© gettyimages_IL/Frazer Harrison

 

תגובות