אליאנה תדהר: "טכנית אני כבר נשואה". ניצן דרור

אליאנה תדהר: "טכנית אני כבר נשואה"

א' עד ת' חזרה ובגדול! האורחת הראשונה שלנו הפעם היא אליאנה תדהר שסיפרה לנו על הקריירה החדשה כזמרת, על התקופה האינטנסיבית של "גאליס", האירוסים ללי בירן וגם: אחת ולתמיד - האם היה בינה לבין תובל שפיר עניין רומנטי? צפו

אליאנה תדהר שומרת על מעמדה בעולם הבידור מהרגע בו פרצה לפני עשור. היא הפכה למותג בפני עצמה ונהייתה מבוקשת בכל מקום אפשרי תוך כדי שהיא קוטפת סדרות חדשות, סרטים, תיאטרון קמפיינים וכמובן - פסטיגלים. בחודש האחרון היא גם התחדשה רשמית בטייטל "זמרת" לא כולם חיכו ושיחררה את סינגל הבכורה שלה - "ממכר" (אותו כתבה יחד עם לי בירן וג'וני גולדשטיין), במקביל לכך שהיא גם מאורסת כבר כחצי שנה ללי בירן. תדהר מגיעה לחנוף את העונה השנייה של "א' עד ת'" (שמשודרת גם ב-KIDZ), לסובב את הגלגל ולענות על השאלות שכולכם רציתם לדעת עליה.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

 

האירוסים שלה עם לי אומנם לא הפתיעו את כולם, אך לגמרי שברו את הרשת וגרמו לקהל לשמוח ללא הפסקה בעבורם. אלא שעכשיו כולם בציפייה לשמוע מתי זה יקרה. בעבר תדהר הצהירה בראיון כי היא לא רואה את עצמה מתחתנת לפני גיל 30, בתגובה להצהרה זו, הגיבה בצחוק הכוכבת כי: "לך תדע, אולי זה באמת לא יקרה לפני גיל 30, אולי אני אמשוך את זה". עוד אמרה בנושא כי: "כרגע עוד אין תאריך ותכנונים. רק עכשיו אנחנו מתחילים לזרוק רעיונות בראש. היינו עד עכשיו ב'היי' מהאירוסים ונהננו לרכב על ההנאה הזאת. אני מתקשרת לחברות ואומרת להן - 'אוקיי, מה עושים עכשיו'".

את יודעת איזו שאלה תבוא מיד לאחר החתונה...

"כן. ילדים, זה ברור... כבר חשבו שאני בהיריון כשאני ולי הודענו שיש לנו הפתעה להכריז עליה באינסטגרם וזה בכלל היה השיר המשותף לתקופת הקורונה ("לא לבד". מ.א). מה חשבו? שבלייב אכריז על היריון? ככה מכירים אותנו?", תהתה בצחוק.

תמונת האירוסים
תמונת האירוסים © צילום מסך מאינסטגרם

מה שבטוח - אורח מפתיע (תלוי את מי שואלים) כן יינכח ברשימת המוזמנים לאותה החתונה, מדובר באקס המיתולוגי, אורן רוגובין. תדהר עצמה נכחה בחתונה שלו והסבירה למה גם הוא יוזמן לשלה: "הוא היה חלק מאוד גדול מהחיים שלי, איתו גם יצאתי מהבית של ההורים ולראשונה גרתי לבד ואנחנו גם חברי ילדות לפני הכל, לא מבינה איך אפשר לסגור על זה את הדלת אם הכל נגמר בטוב. פשוט הבנו ששנינו לא מיועדים אחד לשנייה ומהרגע שהייתה ההבנה הזאת, הכל נשאר מאחור".

אליאנה ואורן ב-2015
אליאנה ואורן ב-2015 © ענת מוסברג

שנה אחר שנה מאז פריצתה ב"החולמים", אליאנה לא הפסיקה לעשות פסטיגלים וגם לזכות ברציפות, דבר שגרם לשינוי פורמט התחרות בפסטיגל. "אני בטוחה שזה לא בגללי", הצהירה תדהר והוסיפה: "עשו חידושים ואולי העניין הזה של הזכיות ברציפות גם תרם לנושא, אבל זה לא רק בגלל זה". לעניין הבחירה בה שנה אחר שנה לקחת חלק בקאסט ואף בכל שנה להיבחר במקום הראשון בסקר גולשי פרוגי על מי היו רוצים לראות שם שוב אמרה כי: "זה לא מובן מאליו שרוצים שאהיה שם שוב ושוב. אני יודעת גם שזה אינטנסיבי, אבל אם עושים את זה כמה פעמים זה הופך לקל יותר. בפעם הראשונה זה ממש קשה".

תדהר עומדת כרגע על תיקו בינה לבין מוסרי על כמות הפסטיגלים בהם לקחו חלק, על פי דיווחים הם גם צפויים לקחת שניהם חלק בפסטיגל הבא, מה שיגרום לכך שעדיין לא ייקבע שיאן השתתפויות חדש. על הנושא הזה אמרה תדהר בצחוק כי: "אצטרך לחבל לו בפסטיגל, לא יכולה לתת לזה לקרות".

אליאנה בפסטיגל 2017 © אינסטגרם

קשה לקשר את שמה של תדהר לריבים בתעשייה, הפעם היחידה שהיה אפשר לעשות זאת היא כשהסירה עוקב לדניאל מורשת ומעריצים רבים טענו לסכסוך בקאסט של "גאליס", אלא שתדהר סיפרה כי באותה התקופה היא בכלל חשבה שהיא חסמה עמוד מעריצים של מורשת אשר התחזה לכוכב עצמו, ולא שמה לב כי חסמה את הפרופיל האמיתי של החבר הטוב. "בכלל לא קלטתי ולא הבנתי מה רצו ממני, זה כל כך מתאים שזה יקרה דווקא לי. אני גם לא מהאלו שחוסמים, מעדיפה לשים על 'מיוט' במקום".

© שוקה כהן
הכוכבת אומנם נמצאת בעשייה תמידית, אך בשנים האחרונות לקחה קורס בפסיכולוגיה. "אולי בעתיד אעסוק בזה, תמיד טוב ללמוד משהו חדש, זה פותח את הראש ופסיכולוגיה גם יכולה לתרום לי בתחום המשחק. אם דלתות היו מסתובבות קצת אחרת בחיי, אני בטוחה שבזה הייתי עוסקת, אני נמשכת לדבר הזה". לשאלה מה הייתה מייעצת לעצמה כפסיכולוגית ענתה: "לסמוך על עצמי יותר".
אליאנה תדהר
אליאנה תדהר © צילום: ערן לוי

א' עד ת' משודרת בימים ראשון ורביעי בשעה 15:40 בפרוגי ובערוץ KIDZ (ב-HOT וב-yes וגם ב-VOD).

הגשה: משה אבוטבול | עורכת האתר: אורטל כהן-לוי | עורכת: רז רפאל | הפקה וסושיאל: רון הלימי | במאי וניתוב: אלי סגל | סאונד: ניסו עזרן | צילום: ניצן דרור | איפור: חן כהן  | ארט אולפן: MINISO | מנכ"ל האתר: אלכס נסטר | צילומי תמונות סטילס וולים: אינסטגרם, ענת מוסברג, ערן לוי | פיתוח כתוביות: ארי הבר | מוזיקת פתיחה: Boost by Joakim Karud | צולם באולפני ynet |

תגובות