שון על המשברים שהיו עם קמילה: "היינו על סף הרס הזוגיות". מתוך אינסטגרם @shawnmendes

שון על המשברים שהיו עם קמילה: "היינו על סף הרס הזוגיות"

אחד מהזוגות הבולטים בעולם המוזיקה הבינלאומי, 'שונמילה', עבר גם הוא משברים בזמן הקורונה, כך חשף מנדס בראיון חדש • "עברתי חודש בו לא יכולתי אפילו לתקשר איתה"

אין ספק ששון מנדס וקמילה קביו הם אחד מהפאוור-קאפלס היותר חזקים בתעשייה, אך מסתבר שגם לזוג המושלם והנוצץ הזה יש משברים לא קלים. שון מספר איך כמעט הרס את היחסים עם קמילה!

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

כבר מעל לשנה ששני הזמרים הבינלאומיים מפגינים אהבה צמוד צמוד, פלוס הסינגל המשותף "סניוריטה"שזכה להצלחה מטאורית וכבש את כולנו. עם תמונות אינסטגרם זוגיות ואוהבות במיוחד, נראה כי השניים פשוט בלתי נפרדים. אך כמובן שלכל זוג יש את המשברים שלו, וכן כן, גם לשונמילה שלנו.

לא כל הנוצץ זהב וכך גם הזוגיות הפוטוגנית והמתוקשרת. בראיון שהעניק מנדס ל'אפל מיוזיק', סיפר בפתיחות לב על תקופה לא קלה ביחסים עם קמילה, תקופה בה פחד להיות כנה איתה מחשש להיראות חלש.

 

"תמיד החשבתי את עצמי כבן אדם פגיע. אני הבחור שכתב את 'In My Blood'. אני 'קול', אני רגיש, אני פגיע. תמיד חשבתי על עצמי כך עד שהייתה לי חברה שאני כל כך רציני לגביה, ואז הבנתי עד כמה אני מפחד להיות האיש החלש. כלומר, עברתי חודש בו לא יכולתי אפילו לתקשר איתה כי נאבקתי בחרדה ולא רציתי שהיא תראה אותי חלש. הייתי על סף הרס הזוגיות שלנו”, המשיך שון ואז גילה שהמפתח לקשר שלהם הוא פשוט זמן ומרחב להיות לבד, אפילו כשהם מבלים כל כך הרבה זמן ביחד.

© gettyimages_IL/Rich Fury

עוד הוסיף בראיון: "אתה לא יכול להיות הגרסה הכי טובה של בן/ אח/ בן זוג/ חבר כלפי אף אחד אם אתה לא תמיד שם בשבילך, ואתה מקפיד על עצמך ובודק את המרחב והאנרגיה שלך", אמר שון. "ככל שאתה מתקרב לבהירות הזו ולחופש הזה בתוכך, יש לך יותר מקום לכל אחד אחר בחיים שלך. אני חושב שזה היה משהו שקרה באותה תקופה, במיוחד לקמילה ולי. התחלנו לתת לעצמנו הרבה יותר זמן, וזה מה שאפשר לנו לתת לכל דבר יותר זמן".

© מתוך אינסטגרם @shawnmendes

אפשר ממש לומר שמנדס נהיה מומחה לזוגיות עם כל התובנות האלו. בכל מקרה, אנחנו שמחים שהשניים מצליחים להתגבר על משברים ולהוכיח שהזוגיות שלהם חזקה מזה.

תגובות