ליאור כהן בבית, קותי סבג בפוך ובן רביאן במדים. צילום: צילום מסך מהאינסטגרם

ליאור כהן בבית, קותי סבג בפוך ובן רביאן במדים

בין כל תמונות הנוף של מזג האוויר, גם הסלבס שלנו עברו למצב "אינסטה-חורף" ותיעדו את עצמם בקור של החורף בישראל. מי נשאר בבית מתחת לפוך ומי הייתה חייבת לצאת לאכול? מה קורה עם כוכבי "השמיניה" ולמה כבר לא חם בחממה?

בין כל תמונות הנוף של מזג האוויר, גם הסלבס שלנו עברו למצב "אינסטה/חורף" ותיעדו את עצמם בקור של החורף בישראל. הסופה שהגיעה לישראל השבוע גרמה וגורמת לנו לקפוא מקור, אך יחד עם זאת, ליהנות מהשלג והתמונות מרהיבות של מזג האוויר מקצת אבק כוכבים של הסלבס שמתעדים את עצמם לאינסטגרם. לייק.

עוד במדור הרכילות של פרוגי:
• נבחרי השנה שלכם: במי אתם בוחרים?
• הג'וב החדש של חן טל: בטלוויזיה
• טראש צבאי: קותי סבג בריאליטי חדש

אין ספק שלא ציפינו לקור הזה שנחת עלינו בפתאומיות, או לפחות לא בכמות הזו. השלג המפתיע, הברד או סתם כרבול בשמיכה הולידו אלפי תמונות חורפיות במיוחד אצל הכוכבים האהובים עלינו.

אז אם אתם נצורים בירושלים, או שסתם בא לכם רגע חמים.. תצטיידו בכוס שוקו חם ושמיכה, ותיהנו מהתמונות החורפיות של הסלבס שרכזנו עבורכם ממש כאן!

שנינו יחד תחת מטרייה אחת: כוכבת "להיות איתה" רותם סלע ובעלה הצטיידו במטרייה ויצאו לסיבוב גשום מחוץ לבית. מקווים שהרוח לא הרסה את המטרייה..

סלע ובעלה.
סלע ובעלה.

שמיניה בהקפאה: כוכבי "השמיניה הדור הבא", ידידיה ויטל ובן רביאן העלו תמונה כשהם מצוידים במיטב פריטי הלבוש החורפיים. ויטל יצא לטיול בחוץ ואילו רביאן בדיוק חזר לחופשת שבת מהצבא וניצל את המעיל הצבאי. 

מתחמם עם המעיל הצבאי, רביאן.
מתחמם עם המעיל הצבאי, רביאן.

לעומת רביאן, לויטל יש משהו פחות מחמם..
לעומת רביאן, לויטל יש משהו פחות מחמם..

סופרסטאר בשלג: רוני דואני נסעה לירושלים כדי ליהנות מהשלג (שלא יגיע אל תל אביב). דואני אף הרימה בכפות ידיה וללא כפפות כדור שלג, לפי הפרצוף ניתן לראות כי היה לה ממש קר. 

שלג מישהו?
שלג מישהו?

מחוץ לחממה: כוכבת סדרת הנוער "החממה" גאיה שליטא/כץ יצאה אל השלג והצטלמה לתמונה שנראת כאילו צולמה בכלל בסיביר. אנו מניחים שהיא הייתה רוצה לחזור לחום של החממה. כוכב נוסף של החממה, לי בירן הצטייד בכובע צמר ויצא אל הקור. 

לא חצויה, קפואה: השחקנית עמית פרקש כנראה הייתה ממש רעבה, אחרת איך תסבירו שבשיא הקור היא בכל זאת יצאה לאכול במסעדה? לעומת פרקש, ליאור כהן כוכבת "גאליס" מצאה דרך להצטלם בתמונה חורפית אך להישאר בבית.

שליטא-כץ בסיביר?
שליטא-כץ בסיביר?

חורפית, אבל בבית.
חורפית, אבל בבית.

בירן.
בירן.

פרקש, יצאה לאכול בשיא הקור.
פרקש, יצאה לאכול בשיא הקור.

חורף עם פרווה: היו גם כמה סלבס שהעדיפו להתכרבל עם בעלי החיים שלהם, במקום לצאת אל הקור. כך למשל הזמר נתן גושן שלבש מעיל ושם בתוכו את הכלב. גם מנחה "הכוכב הבא" אסי עזר העדיף להתכרבל עם חתול אפרפר וכן קותי סבג שלא רצה לעזוב את המיטה החמה עם הכלב. 

גושן מכורבל.
גושן מכורבל.

עזר עם החתלתול
עזר עם החתלתול.

וסבג? מתחת לפוך.
וסבג? מתחת לפוך.

מאסטר קור: הנה סיפור מצחיק בכיכובם של שופטי מאסטר שף. בימים אלו מצטלמת העונה החדשה של "מאסטר שף" שעתידה לעלות ב-1 בינואר. אתמול היה יום צילום בנווה אילן הקפואה וכשהסתיים יום הצילום התפלאו השופטים לגלות כי הכל מכוסה שלג ואי אפשר לחזור הביתה. לכן השופטים התארחו ללילה באולפן החדשות הצמוד והעבירו שם את הזמן עד שיוכלו לחזור לביתם. אוכל, לא היה חסר. 

מאסטר קור. העונה החדשה - בקרוב.
מאסטר קור. העונה החדשה - בקרוב.

(צילומים: צילום מסך מהאינסטגרם)

תגובות