גדל בשנה: אסי עזר חוגג יום הולדת 35 . אסי עזר ובן הזוג. צילום: ענת מוסברג

גדל בשנה: אסי עזר חוגג יום הולדת 35

השם הכי חם שכובש אותנו כל פעם מחדש עם חיוכו ב"אח הגדול", חוגג יום הולדת 35!

מזל טוב! המנחה הכי הורס בשטח, אסי עזר, חגג אמש את יום הולדתו ה/35 במסעדת "אריא" בתל אביב. החגיגה התחילה כבר באותו בוקר עם הקולגה לתכנית הרדיו, דפנה לוסטיג, שחגגו ביחד בתכנית. לחגיגה במועדון הגיעו כמה מחבריו הטובים כמו: רותם סלע, אביב אלוש, עופר חיון והילה סעדה ששיתפו איתו פעולה בסדרה "להיות איתה". בנוסף הגיעו אסתי גינזבורג ומוקי שעבדו ביחד בפורמט החדש "הכוכב הבא".

ברדיו עם לוסטיג
ברדיו עם לוסטיג © אינסטגרם

ואיך אפשר בלי המשפחה של חתן השמחה? אמא מלכה ואבא אבי הגיעו גם לחגוג עם הבן. אחרון חביב, כמובן בן זוגו של עזר בימים אלה, אלברט, שהגיע עם עוגה מתוקה שעליה נרות בצורת הספרות 35. מי אמר אהבה ולא קיבל?

חוגג 35!
חוגג 35! © אינסטגרם
רותם סלע והחבר
רותם סלע והחבר © ענת מוסברג
מוקי
מוקי © ענת מוסברג
לוסטיג, גם בערב!
לוסטיג, גם בערב! © ענת מוסברג
עזר והמשפחה
עזר והמשפחה © ענת מוסברג
עופר חיון
עופר חיון © ענת מוסברג
אסי עזר ובן הזוג אלברט
אסי עזר ובן הזוג אלברט © ענת מוסברג

חוץ מזה, ימים בודדים לפני חגיגות יום ההולדת דאג עזר לתסריט לסרטון הקמפיין של ארגון הנוער הגאה - "איגי". מטרת הקמפיין היא להראות לנוער הגאה שיש להם כתובת ובית ולחשוף בפניהם את מגוון הפעילויות ומקומות הפעילות הקיימים עבורם באיגי. "המציאות של אלפי בני נוער גאים שחיים בארון ומחוץ לארון היא מציאות מורכבת. יש לנו משימה חינוכית חשובה - והדרך היא קודם כל לוודא שכל נער ונערה יידעו שאיגי פה, שאפשר להיות מי שאת/ה רוצה להיות, ושאנחנו פה בשבילם" אמר מנכ"ל איגי רן לייבל. את הקמפיין עצמו מובילים אורנה בנאי, דנה אינטרנשיונל ועזר כמובן, לצד חניכי איגי ומדריכיו.

מתכונן על הסט
מתכונן על הסט © יחסי ציבור
עזר, אינטרנשיונל ובנאי
עזר, אינטרנשיונל ובנאי © יחסי ציבור
נו באמת, אתה מצטלם!
נו באמת, אתה מצטלם! © יחסי ציבור

עוד במדור הבידור של פרוגי:

ארגון הנוער הגאה "איגי" שקיים מאז 2002 הוא ארגון הנוער היחידי שנותן מענה חברתי חינוכי לבני ובנות נוער להט"ב - לסביות, הומואים, טרנסג'נדרס ובי-סקסואליים. הארגון פועל ביותר מ-32 רשויות מקומיות ומועצות אזוריות ברחבי הארץ ומפעיל למעלה מאלפי בנות ובני נוער גאים. הסרטון שהופק לקראת אירוע ההבנ"ה (המאבק הבינאלומי בהומופוביה) השנתי של ארגון הנוער הגאה, מהווה כתובת עבור עשרות אלפי בני ובנות נוער אשר עדיין אינם חשופים לפעילות של איגי. לפרטים ויצירת קשר עם איגי: 03-6200249.

ועכשיו כולם
ועכשיו כולם © יחסי ציבור
תגובות