לא רק קירל: ה"כפולים" של תובל שפיר ועומר דרור. צילום: אור גפן

לא רק קירל: ה"כפולים" של תובל שפיר ועומר דרור

הצטרפנו להשקה החגיגית של סדרת הנוער החדשה בסביבה - "כפולה" המבוססת על חייה של נועה קירל. בררנו עם הכוכבים הגדולים - מי יכול להכנס לנעליהם בסדרה על עצמם וגם: דין מירושניקוב בתגובה ראשונה על הפרידה משירן סנדל. צפו

סדרת הנוער החדשה של KidZ אולי תחל רק בתחילת השנה החדשה (1.1), אך כבר עכשיו השיקו בגדול את סדרת הדגל שלהם - "כפולה" המבוססת על חייה של נועה קירל בת ה-16.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

השקה עמוסת כוכבים התקיימה אמש (ג') בגלילות מוקדם מהצפוי. הסיבה: עומס הופעות חנוכה של משתתפי הסדרה שאכן הצליחו לפנות לעצמם ערב פנוי רגע לפני כל הטירוף. מי שהגיעו לחנוך את התפקיד החדש על השטיח האדום הם: נועה קירל ועומר דרור המשחקים זוג בסדרה אך הגיעו כל אחד עם האהבה האמיתית שלו (ברק שמיר, מיכל פרס), תובל שפיר שהגיע היישר מהופעה בירושלים, דין מירושניקוב, ריף נאמן, איאן פינקוביץ', דין הפנר, אורי לייזרוביץ', עופר שכטר שהגיע באיחור ונוספים.

כתב: עומר איסוביץ' | צילום: ניצן דרור | עריכה: שי קנפו
 
הערב שלה © אור גפן
אדום שולט
אדום שולט © אור גפן
עומר דרור והחברה
עומר דרור והחברה © אור גפן
לראשונה מאז גאליס
לראשונה מאז גאליס © אור גפן
סינגל
סינגל © אור גפן

עוד הגיעו לפרגן ולקחת חלק בהיסטריה: DJ גל מלכה, חן אהרוני, הכוריאוגרפית של קירל - מור חממי, מור סרוסי, גל גברעם, אביאור מלסה שהוציא בעבר דואט עם קירל , אחיה של נועה - עופרי קירל, שי מיקה שהייתה מלווה באח אחר של קירל - ניב, כוכבי הסוואגרז, מאיה בוכבסקי ונוספים.

ניב קירל ושי מיקה
ניב קירל ושי מיקה © אור גפן
מתי סדרה עלייך?
מתי סדרה עלייך? © אור גפן
עוד לוק אדום! © אור גפן
יש מקום לשינוי?
יש מקום לשינוי? © אור גפן
צמוד לחברה
צמוד לחברה © אור גפן
הנמסיס בסדרה
הנמסיס בסדרה © אור גפן

הסדרה "כפולה" תעסוק בחייה של הכוכבת צעירה נועה קירל, המתמודדת עם חיי הפרסום שלא תמיד קורצים לה, על כן היא יוצרת לעצמה אישיות נוספת וסודית בשם קייטי פופר - השונאת הכי גדולה של נועה (שזו בעצם היא עצמה) ובכך מתרוצצת בחיים כפולים שמביאים עמם לא מעט צרות, כמתבקש בסדרת נעורים.

מימין: היחצן בסדרה, משמאל: היחצן במציאות
מימין: היחצן בסדרה, משמאל: היחצן במציאות © אור גפן

"כפולה", החל מה-1.1 בערוץ KidZ ב-yes שייפתח את שידוריו באותו היום גם ב-HOT.

תגובות