הישרדות: האיחוד שכולנו חיכינו לו הגיע.

הישרדות: האיחוד שכולנו חיכינו לו הגיע

מועצת שבט אחרונה באור יום, שנייה לפני האיחוד המיוחל והמבוקש, הביאה עמה הדחה מאוד לא מפתיעה ואפילו קצת מאכזבת

מועצת שבט לאור יום עם שני השבטים, סוכנת כפולה, מועמד להדחה ודוד דביר אחד - כל אלו פתחו את הפרק אתמול, הפרק עם מועצת השבט האחרונה לפני האיחוד לו כולם חיכו וייחלו לבואו. הפרומואים הבטיחו לנו מועצת שבט דרמטית ומפתיעה - אבל האם היא באמת הייתה כזאת? 

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

מועצת השבט הזאת הייתה סוג של סגירת חשבונות. היו המון כעסים ותחושות קשות כלפי אלו ש"זיגזגו" או אולי עברו לברית אחרת עם המעבר לשבטים אחרים. אבל, מיד אחרי אומרים: "אבל זה המשחק".  VIP יקרים, אני מבינה שכולם רעבים, עייפים,ף מותשים ומרגישים רדופים, אבל איא פשר להצהיר שזה המשחק ואז לכעוס. דוד ובני הרגישו לא אהובים ולא רצויים בשבט "אנטינג אנטינג", וזה לגמרי טבעי שברגע שהם יעברו לשבט אחר הם יעשו הכל כדי לשמור על עצמם במשחק, גם  אם זה אומר למצוא ברית חדשה. כך עשו גם ישראל וליטל ולכן אני לא מבינה על מה כל המהומה? נדמה שהשורדים לא מצליחים לראות את הדבשת של עצמם. 

 

© מתוך הישרדות, רשת 13

 

ואז כמובן שבלהט הוויכוח שוב יצא לו השד העדתי החוצה וכולם האשימו את כולם בגזענות (עכשיו זה מצחיק, כי במועצת השבט הזאת ספרתי רוב "מזרחי" שולט). אבל ההחלטה של רגב לקחת צעד אחד אחורה מכל הריבים האלו, מהאמירות הסטריאוטיפיות והגזעניות ויותר מכל - הוא קיבל את ההפסד שלו בכבוד, כשהוא הבין שהוא במיעוט בשבט ואין לו מה לעשות הוא לא כעס, צרח והשתולל כמו מתמודדים אחרים שעשו את זה בעבר ואפילו להפך - הוא קרא לשלום, אחווה וחברות. וזה היופי בעיני, היכולת לשמור על כבוד ופאסון כי אחרי הכל מדובר רק במשחק. ואם המשחק הזה מוציא אותך רע, ואפילו רע מאוד, זה לא שווה את זה.  

ואז רגע לפני האיחוד, "הפתעה" - שבט אנטינג אנטינג יכול להציל מישהו אחד מהדחה משבט קפרה ובמי הוא בחר פה אחד? רגב! וואי, איזו הפתעה, מי ישמע, לא ציפינו לזה. זה אפילו קצת נדמה כאילו עשו את כל המהלך המוזר הזה כדי לשמור על רגב במשחק, כי לכולם היה ברור שהוא היה אמור לכבות את האש בלפיד שלו וללכת לבקתה לתת פייט לאילנה.

© מתוך הישרדות, רשת 13

עכשיו, יש לי המון כבוד לדוד, ולא רק בגלל הגיל שלו, אלא כי הוא פייטר אמיתי, נותן כל מה שהוא יכול בכל משימה וכןם יאמר לזכותו שהוא מנסה להשתלב ולמצוא את מקומו. ואת האמת? קצת התבאסתי שהוא זה שהודח מהמשחק. אומנם הבחירה בדוד הייתה שרירותית לפי הדברים של רגב ולמעשה הוא לא ידע שהקול שלו הוא זה שיכריע מי יילך הביתה. אבל לדוד הגיע להישאר במשחק, לפחות בשלב הזה של המשחק ולפחות הרבה יותר מבני - שמצחיק אותי מאוד אבל לא תורם בכלל לשום מהלך או משימה על האי.

נ.ב - למה דוד לא נלחם ראש בראש מול אילנה? ולמה אנחנו צריכים לחכות עד הפרק הבא כדי לדעת האם סוף סוף אילנה תלך לווילת המודחים עם פירה ושניצלים או שהיא נישארת איתנו עוד קצת על האי...

נ.ב 2 - מעניין אם ירדן ועידן קלטו שאלה לא באמת איתן בברית? עם כל הקפיצות והחיבוקים וצחצוחי השיניים המשותפים עם חברי השבט השני.

 

 

 

תגובות