הבינג' השבועי: "הרחק" תיקח אתכם למסע מרתק בחלל. DIYAH PERA/NETFLIX

הבינג' השבועי: "הרחק" תיקח אתכם למסע מרתק בחלל

"הרחק" היא ללא ספק הסדרות המדוברות והמושקעות ביותר שעלו בחודשים האחרונים ל"נטפליקס". הסדרה הפכה ללהיט גדול בארץ ובעולם, ואם לא צפיתם עד עכשיו – הסגר זה בדיוק ההזדמנות המצוינות לבינג'!

בספטמבר האחרון עלתה ברשת הסטרימינג המצליחה "נטפליקס", סדרת דרמה מדע בדיוני חדשה – "הרחק". הסדרה זכתה להצלחה ענקית בעולם וגם בארץ כאשר הסדרה הייתה ממוקמת יותר מחודש ב"טופ 10" ברשימת הצפייה של רשת הסטרימינג בארץ.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

"הרחק" עוקבת אחרי חמישה אסטרונאוטים הנשלחים בפעם הראשונה בהיסטוריה למשימה במאדים – משימה שאורכה הצפוי הוא לא פחות משלוש שנים. במהלך המסע למאדים, האסטרונאוטים נתקלים באינספור קשיים ותקלות ונדרשים לבצע לא פעם משימות מסכנות חיים. זמן קצר לפני השיגור למאדים, בעלה של האסטרונאטית אמה גרין, הקפטנית של המשלחת, חוטף שבץ ומאושפז במצב קשה. למרות זאת, לאחר התלבטויות קשות היא משאירה את בעלה ובתה המתבגרת לקסי ויוצאת למשימה הארוכה - אמנם בתמיכתם, אבל בלב כבד. במהלך הסדרה נראה את המסע שהבת שלה, לקסי, עוברת לגמרי לבדה – אמא שלה נמצאת במרחק מאות מיליוני ק"מ ממנה ואביה נמצא בשיקום ארוך כשהוא בקושי מסוגל ללכת.

 

בניגוד לצופים שהתאהבו בסדרה, חלק מהמבקרים התחברו פחות וטענו שהעלילה צפויה וקלישאתית - אנחנו ממש לא מסכימים ולגמרי בצד של הצופים. לדעתנו העלילה של הסדרה פשוט מצוינת, מותחת ומאוד מרגשת. האפקטים בסדרה מדהימים ונראים אמיתיים למדי – מה שמאוד חשוב בסדרת מדע בדיוני (למרות שמבחינת העלילה הסדרה היא יותר דרמה מאקשן שמצופה מסדרות מדע בדיוני). בגזרת השחקנים, יש נציגות מכובדת מאוד מישראל וזה לגמרי גאווה גדולה – השחקן מארק איווניר, שאתם בטוח מכירים כצביקה גרנות מ"להיות איתה" ומאינספור סדרות ישראליות ובינלאומיות בהן השתתף. איווניר משחק בצורה מעולה את אחד התפקידים הראשיים בסדרה - מישה פופוב, האסטרונאוט שנשלח מטעם רוסיה למשימה המדוברת. גם אלונה טל, המוכרת לכולם מ"הפיג'מות" מגיעה בתפקיד אורח באחד הפרקים באמצע הסדרה. שניהם משחקים לצד שחקנים הוליוודים מוכרים כמו הילארי סוואנק (מגלמת את התפקיד הראשי, אמה), ג'וש צ'ארלס ועוד שחקנים רבים מצוינים.

 

© DIYAH PERA/NETFLIX

 

לא נספר לכם איך העונה הראשונה נגמרה, אבל רק נגיד שהיא נגמרה עם אופציה לעונה שנייה ואנחנו לא יכולים לחכות! "הרחק" תסחוף אתכם למסע מרתק בחלל ועכשיו, כשכולנו סגורים בבתים היא בדיוק הסדרה לבינג' קליל להעביר את הזמן.

© DIYAH PERA/NETFLIX

 

תגיות
תגובות