זה רשמי: עונה שנייה לסדרת הדרמה "בלקספייס". אוהד רומנו

זה רשמי: עונה שנייה לסדרת הדרמה "בלקספייס"

רגע לפני פרק הסיום: רשת 13 הכריזו כי לאור הצלחתה, אחת הסדרות המדוברות של התקופה, "בלקספייס", תזכה לעונה נוספת

דרמת הפשע המטלטלת על בני הנוער, "בלקספייס", העסיקה רבים בחודשים האחרונים וגרמה ללא מעט צופים לנבור בתיאוריות קונספירציה לגבי זהות התלמידים הטובחים. כעת, יממה לפני שידור פרק סיום העונה הראשונה, ב"רשת 13" מכריזים רשמית על יציאתה לדרך של עונה נוספת.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

"בלקספייס" בכיכובם של גורי אלפי, ליאנה עיון, גילי איצקוביץ, יהונתן וילוז'ני, איל שקרצי ונוספים, מגוללת את סיפור חקירת אירוע ירי בבית ספר תיכון. גורי אלפי בתפקיד חוקר המשטרה, חוזר לתיכון בו למד, כדי לגלות מי הם היורים המסתוריים שזעזעו את שלוות העיר כולה.

בלקספייס. באדיבות רשת 13
 
ביקורת
בלקספייס: סדרה חשובה, מורכבת ועמוקה
נועה אוהבי
מה קורה כשמשלבים קומיקאי ותיק, במאי של אחת מתוכניות הטלוויזיה המצחיקות בישראל ואת כוכבי הנוער המצליחים בישראל? כנראה שסדרת מתח שתמגנט אתכם למסך! • ביקורת

הסדרה עסקה בטבח שלא קרה עד כה בישראל, אך קורה לא מעט מעבר לים. הדרמה הביאה איתה את הנושא מקרוב ומעבירה איתה מסרים חשובים."הסדרה אמנם מתעסקת בנוער, היא על נערים ועל אירוע שקורה בתיכון, אבל היא לא סדרת נוער. היא לגמרי יכולה להתאים לבני הנוער הבוגרים ובאותה מידה להורים שלהם", סיפר לנו השחקן איל שקרצי בראיון לכבוד עליית הסדרה. "אני חושבת שיש פה איזשהו רצון להראות עד כמה העולם הזה של בני הנוער עמוק כמו תהום, וכמה קל לאבד את עצמך בתוכו. יש הבנה שהנוער יכול להכיל דברים שהם ברמה אחרת לגמרי", ציינה בפנינו ליאנה עיון, ואילו יהונתן וילוז'ני הוסיף בראיון שנערך עימו כי: "לא מלמדים את הנוער של היום להכיל טראומות, מלמדים רק את תכנית הלימודים, אבל לא מכינים את התלמידים לחיים עצמם".

© מתוך בלקספייס, באדיבות רשת 13

 

 

תגיות
תגובות