אושפיזין בסדרות: תפקידי האורח הבלתי נשכחים. צילומי מסך מהסדרות

אושפיזין בסדרות: תפקידי האורח הבלתי נשכחים

לכבוד החג: אספנו את הופעות האורח הבלתי נשכחים של השחקנים והזמרים המוכרים ביותר בסדרות הטלוויזיה האהובות, מטיילור סוויפט ועד גיורא חמיצר

לא רק בסוכה: לא מעט כוכבים היו אושפיזין מושלמים גם בסדרות האהובות והמצליחות עם תפקידי אורח בלתי נשכחים.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

לין מנואל מירנדה – ברוקלין 99

את לין אתם וודאי מכירים בתור הכותב של המחזמר "המילטון", כותב השירים של "מואנה" או חברה הנאמן של מרי פופינס. בנוסף לכך, הוא גילם את אחיה של איימי סנטיאגו בסדרה המצליחה "ברוקלין 99" בפרק התשיעי בעונה השישית. לא רבים יודעים זאת, אך לין מנואל מירנדה לא סתם הפציע בתפקיד אורח – הוא אחד ממעריצי הסדרה הגדולים ביותר, ונמנה בין המעריצים שנלחמו על המשך שידורה ברשת NBC, כאשר אלו רצו להפסיק את שידור הסדרה לאחר העונה החמישית. הוא התרגש מאוד כאשר הציעו לו לשחק בסדרה, ואמר שהוא היה שמח לחזור ולהשתתף בעוד פרקים.

 

אד שירן – משחקי הכס

אד שירן הפציע בהופעת אורח לא רק בגלל שהוא מעריץ גדול של "משחקי הכס". מייסי וויליאמס, אשר מגלמת את אריה, סיפרה בהזדמנויות רבות על הערצתה לשירן ועל חלומה לפגוש אותו. כותבי הסדרה סיפרו כי הם הפתיעו את וויליאמס, כאשר הביאו את אד שירן להופעת אורח בסדרה. שירן השתתף בסצנה אחת ביחד עם וויליאמס, בה הוא גילם חייל בצבא של משפחת לאניסטר. הוא גילם את אדי, ובמהלך הסצנה בה השתתף הוא שר שיר על הגוף של בחורה שהיה מאוהב בה (כמו השיר הפופולרי שלו, "Shape Of You"). למרות שמחתה של וויליאמס, מעריצי הסדרה לא אהבו את הופעת האורח של שירן, ומחו כי הסצנה לא שירתה את המשך הסדרה וכי כישורי המשחק של שירן לא השתוו לכישורי המשחק של שאר השחקנים. שירן קיבל הרבה תגובות נאצה על כך בטוויטר, ולכן סגר את החשבון שלו למשך זמן רב.

 

בראד פיט – חברים

השחקן המצליח השתתף בסדרה המצליחה "חברים" בפרק חג ההודיה המיתולוגי, הפרק התשיעי בעונה השמינית. באותה התקופה פיט היה נשוי לג'ניפר אניסטון, אשר גילמה את דמותה של רייצ'ל בסדרה, כך שהיה רק מתבקש כי הופעת האורח שלו תהיה קשורה אליה. במהלך הפרק, גילם פיט את דמותו של וויל, חברו הקרוב של רוס, איתו הקים את מועדון השנאה לרייצ'ל. רוס עשה זאת בגלל שהוא היה מאוהב ברייצ'ל, אך וויל עשה זאת משנאה, כיוון שרייצ'ל נהגה לפגוע בו בגלל שהיה כבד משקל. למרות שהפרק היה שנוי במחלוקת, פיט קיבל על הפרק מועמדות לאמי על הופעתו. 

 

טיילור סוויפט – הבחורה החדשה

הזמרת המצליחה הגיחה בסדרה "הבחורה החדשה" בהופעת אורח מפתיעה ביוזמת הבמאית, שהייתה מעריצה גדולה של סוויפט. היא הופיעה בפרק האחרון של העונה השנייה, בחתונתה של אחת הדמויות הראשיות, בה היא משודכת לחתן שאותו היא לא אוהבת. למזלה הרב, מתברר שגם החתן מאוהב באחת אחרת, כיוון שהוא עוצר באמצע הטקס וקורא לאיילין אהובתו, אותה מגלמת סוויפט. היא קופצת ממקומה בהתרגשות, והיא והחתן בורחים על מנת לממש את אהבתם. הפרק בו השתתפה נקרא על שם דמותה, "היום הגדול של איילין".

 

גיורא חמיצר – גאליס

אחת מהופעות האורח הכי מפתיעות ברשימה שלנו היא גיורא חמיצר, אשר גילם את עצמו בסדרת הנוער המצליחה והאהובה "גאליס". בעונה השביעית והאחרונה של גאליס, התקיימה משימה אחת גורלית, המשימה האחרונה של העונה, שבה נקבע גורל מחנה גאליס. במהלך הפרק, חמיצר הופיע בתור עצמו, והמציא את המשימה – משחק שחמט אנושי. לא הרבה יודעים זאת, אך חמיצר הוא לא רק הכותב של סדרות הנוער שהתחרו ב"גאליס" כמו "החממה" ו"שכונה", אלא גם היה יועץ עלילתי בעונה הראשונה של הסדרה, כך שהשתתפותו באחד הפרקים האחרונים היוותה סגירת מעגל עבור כולנו.

 

שון מנדס – המאה

בתחילת שנת 2015, הזמר המתחיל שון מנדס העלה ציוץ בטוויטר שבו ביקש מכותבי הסדרה המצליחה "המאה" לשחק בה. שעה וחצי לאחר מכן, יוצר הסדרה צייץ בחזרה שהוא שולח לו את מספר הטלפון שלו, וביקש שיתקשר אליו למשרד. מנדס שיחק בסדרה בפרק הראשון של העונה השלישית, בו הוא גילם נער מ"התיבה" עם כישרון מוזיקלי. הוא שר בפרק קאבר לשיר "Add It Up", הפגין בפעם הראשונה את כישורי המשחק שלו ואפילו השתתף בקטטה ביחד עם ג'ספר, אחת הדמויות הראשיות בסדרה. למרות ההצלחה של הופעת האורח שלו, דמותו של מנדס לא חזרה למסך, אך לגמרי נותר לנו טעם של עוד!

נטע ברזילי - קופה ראשית 

האושפיזין השביעית והאחרונה שלנו היא נטע ברזילי שממש בתחילת השבוע האחרון הגשימה חלום וכיכבה בסדרה הקומית המצליחה "קופה ראשית". הזמרת ידועה בתור מעריצה מטורפת של סדרת הלהיט והראתה את חיבתה לא מעט פעמים בלא מעט הזדמנויות. בחגיגות יום ההולדת שלה בשנה שעברה היא אף קיבלה מתנה מיוחדת - ביקור של אמיר שורוש בבית שלה כשהוא מחופש לראמזי עבד ראמזי האייקוני. כשהחלו ללהק תפקידי אורח לעונה השלישית, היה זה ברור שברזילי תקבל פנייה וזה אכן קרה! בתפקיד האורח שלה היא מגלמת את עצמה ומתבררת כמעריצה של אנטולי מהקצבייה שחושף בפרק עבר מפתיע במיוחד!

 
תגובות